Znajdź dobry cel i przekaż 1 % podatku

Drodzy Państwo.
Od początku istnienia naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej zamierzeniem było, aby rodzice włączali się w opłatę czesnego w kwotach możliwych do udźwignięcia . Dlatego zachęcamy na nowo do podjęcia tego trudu poprzez przekazywanie systematycznych darowizn na rachunek Fundacji Nasza Szkoła 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010 tytułem: Darowizna na cele statutowe.
W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz Dyrekcji Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach zwracamy się też do Państwa raz jeszcze z serdeczną prośbą przekazania 1% podatku na rzecz naszej szkoły.
Czynimy to ośmieleni wieloletnią Państwa hojnością i życzliwością. Dzięki środkom 1% podatku i darowizn pieniężnych przekazanych Fundacji Nasza Szkoła możemy dziś spokojnie funkcjonować.
Dobrze też wszyscy wiemy, że usługi świadczone w naszej szkole są odpłatne. Wyraźnie o tym mówi Umowa edukacyjna. Miesięczne czesne wynosi 500 zł. Jego wysokość, w miarę możliwości finansowych, refundowana jest właśnie przez Fundację Nasza Szkoła z siedzibą w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 172, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr KRS 0000147428. Pozostałe zaś kwestie finansowe reguluje Statut Szkoły.    
Aby państwa 1% podatku trafił do naszej szkoły prosimy o wskazanie w składanym zeznaniu podatkowym jako szczegółowego celu wpłaty KSP Siedlce.
Wszystkim, darczyńcom serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że przekazane środki przyczynią się do rozwoju naszej szkoły.
I jeszcze jedno, bardzo ważne. Poproście Państwo prosimy, całą Waszą Rodzinę i wszystkich znajomych, by uczynili podobnie.
Prosimy, wspomóż dalszą działalność i rozwój naszej katolickiej szkoły.
Podajemy link do programu do rozliczeń PIT, dzięki któremu mogą Państwo odliczyć 1% podatku
Dane, które należy podać w formularzu PIT:
KRS: 0000147428
Zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku podczas rozliczenia PIT za rok 2018 przy użyciu programu Asystent PIT.
Do dyspozycji mają Państwo również inne programy do wygodnego rozliczenia podatku:

http://fundacjanaszaszkola.pl/asystentpit-rozliczenie-podatku/
https://pit.dobry.pl/

Za zrozumienie i wszelkie dobro dziękujemy w imieniu własnym i wszystkich dzieci!