Aktualności ze świetlicy

26/11/2017 - 17:36

15 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne. Tego dnia gościliśmy w naszych szkolnych progach rodziców, dziadków, a także uczniów z innych siedleckich szkół. Do pracy chętnie włączyli się także nauczyciele, uczniowie klas IV-VI  oraz wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach świetlicowych.

Prace, które powstały podczas spotkania, będzie można zakupić na kiermaszu bożonarodzeniowym. Kiermasz na świetlicy szkolnej rusza 4 grudnia. Zapraszamy :)

11/11/2017 - 18:51

Dzieci, podczas zajęć świetlicowych, wykonywały prace plastyczne związane z symbolami narodowymi. Odbywały się również rozmowy o tradycjach tego święta oraz co oznaczają poszczególne symbole

01/06/2017 - 16:46
1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka,  w naszej szkole odbył  się  Dzień Włoski. Dzieci  miały możliwość pomodlenia się w tym języku. Czas na przerwach umilały włoskie przeboje, przy których można było tańczyć i bawić się.  Podczas zajęć na świetlicy szkolnej odbyła się wirtualna podróż do słonecznej Italii. Dzieci poznały różne ciekawostki o tym kraju, miały możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej na temat geografii, historii i kultury Włoch. Tego dnia odbył się również konkurs na najładniejsza pizzę wykonaną z plasteliny.