Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla mojej cioci. O uzdrowienie ja z nowotworu. Bóg zapłać

Добрый день дамы и господа
Бурение скважин Бурение скважин на воду в Минске и Минской области — это процесс разрушения земельных пород в
вертикальном направлении с целью добычи воды из недр земли с применением
специального бурового оборудования, буровых установок на базе ЗИЛ 131, или буровых
установок на гусеничном ходу. В результате формируется скважина, ствол которой
укрепляется обсадными трубами.
Стоимость бурения скважины на воду зависит от глубины, сложности геологического
разреза, конструкции скважины и начинается от 50 рублей
Глубина скважины в разных районах разная и может достигать 200 метров
Почему бурить скважину на воду стоит в компании «БурТехСервис»?
Доступные цены
Только качественные материалы
Собственный парк техники
Гарантия на все выполненные работы
Немного о нашей компании “БурТехСервис”
С 2010 года компания “БурТехСервис” активно осуществляет свою деятельность по бурению скважин на воду под ключ. Обратившись к нам, жители частных домов и коттеджей получают возможность иметь собственный источник воды, обустроенный и готовый к эксплуатации.
Наши заказчики рука об руку проходят с нами весь путь от изучения территории своего участка, структуры почвы и ее глубины, до бурения и обустройства. После этого вы получите полезные рекомендации, как эксплуатировать и ухаживать за пробуренной скважиной, чтобы она работала на радость Вам долгие годы. Выдаем гарантию на весь комплекс работ. В случае возникновения неполадок в работе скважины и поломок, наши специалисты быстро устранят их.
Собственная техника для бурения
В распоряжении “БурТехСервис” имеется полной набор специальной техники. Это техника и оборудование, применяемые на всех этапах буровых работ, включая земельные работы. Вы можете ознакомиться со буровыми комплектами , а также с фотографиями техники в процессе бурения скважины .
Все работы по бурению осуществляются нашими специалистами со стажем работы более 10 лет в этой сфере. Ими пробурено более 2500 скважин, они знают все о структуре и глубине залегания водоносных слоев в Минской области, и с удовольствием поделятся с вами своими знаниями и практическими навыками и интересующимися заказчиками.
Гарантийный талон и паспорт на скважину
“БурТехСервис” выполняет свою деятельность строго в соответствии с установленными нормативными положениями, требованиями и нормами законодательства Республики Беларусь об охране и использовании водных ресурсов.
В зависимости от целей и нужд нашего заказчика выполняем бурение как скважин на песок (до первого водоносного слоя – песчаный слой), так и артезианских скважин, расположенных глубже (водоносный слой – известняк, в котором естественными способами отфильтровывается вода).
По окончании сотрудничества с нашей компанией “БурТехСервис” , вы получаете “Договор”, “Акт выполненных работ”, “Паспорт на скважину“, “Гарантийный талон”.
Стоимость бурения скважины
В стоимость бурения 1 метра скважины входит:
Проезд к месту бурения
Буровые работы
Труба нПВХ из пищевого пластика
Монтаж обсадной трубы
3-метровый фильтр из полиамидной сетки галунного плетения европейского производства
Обсыпка фильтра фильтрующим песком
Прокачка скважины
Карта глубин бурения скважин Минской и Гродненской областей
Чтобы узнать ориентировочную глубину залегания вашего водоносного слоя, нажмите на карту. Для получения более точных сведений свяжитесь с нами по контактному номеру +375 29/33 3220505

Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Karolina i Tomek

O uzdrowienie kręgosłupa dla synów Krystyny i męża

O uzdrowienie serca dla Edyty i Rodzeństwa

O uzdrowienie zwęrzonego moczowodu dla Kingi, uzdrowienie z kamicy nerkowej, otyłości

Proszę o uwolnienie od masonów i skutków czarów, prosze o uwolnienie Jarka z nałogów, jego nawrócenie, prosze o zdrowie dla Mamy, Taty i dla mnie.
Prosze o łaske szybkiego powrotu Marcina i naszego Ślubu, proszę o nawrócenie Jarka, oraz spowiedź Taty, prace dla Jarka, jego powrót na studia, dobra zone dla niego oraz o uzdrowienie .
Chciałabym tez prosic o prace dla mnie w szpitalu z zakresem obowiązków zblizonym do tych, które miałam. Serdecznie dziękuję Bl. Księże Jerzy i prosze o dalsza opieke nad cała rodzina. Chciałabym Cie odwiedic przy Twoich relikwiach w Warszawie

Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia mojej Ukochanej Babci Eli o siły chorobie , Boże Błogosławieństwo dla Niej . Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Błagam o pomoc. Bóg zapłać.

Witam . Poproszę o długotrwałą modlitwę o łaski nieba aby kłamstwa i manipulacje nieprzyjaciół Patrycji i Jolanty Pawlak miały realnie swój kres w jak najbliższym czasie a oni ( nieprzyjaciele Patrycji i Jolanty) całkowicie odpokutiwali za swoje czyny , aby Jolanta pawlak otrzymała bez problemu za pół roku oficjalnie emeryturę . Niech niebo będzie bardzo przychylne dla tych spraw a zło nie miesza. Proszę też abyJolanty i Patrycji pawlak modlitwy zostały pozytywnie całkowicie wysłuchane przez niebo oraz aby Jolanta pawlak doświadczyła w swoim życiu w jak najbliższym czasie długotrwałej pomyślności życiowej . Przyjdź Duchu św

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, problemów przełykania, lęków... Dziękuję. Pozdrawiam. Z Bogiem.

Prosze o modlitwe o zdrowie dla syna,meza i dla mnie

Prosze o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Magda a mną. O przemianę jej serca. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami. Bóg zapłać

Jest tu kto? :)

XEvil 4.0: najlepsze rozwiązanie przeciwko captcha

XEvil.Net

Witam . Poproszę o długotrwałą modlitwę o łaski nieba aby kłamstwa i manipulacje nieprzyjaciół Patrycji i Jolanty Pawlak miały realnie swój kres w jak najbliższym czasie a oni ( nieprzyjaciele Patrycji i Jolanty) całkowicie odpokutiwali za swoje czyny , aby Jolanta pawlak otrzymała bez problemu za pół roku oficjalnie emeryturę . Niech niebo będzie bardzo przychylne dla tych spraw a zło nie miesza. Proszę też abyJolanty i Patrycji pawlak modlitwy zostały pozytywnie całkowicie wysłuchane przez niebo oraz aby Jolanta pawlak doświadczyła w swoim życiu w jak najbliższym czasie długotrwałej pomyślności życiowej . Przyjdź Duchu św

Prosze o dar nieba dla Joanny. Bóg zapłać

Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla Sebastiana. O uzdrowienie go z chorob. Bóg zapłać

Błagamy o modlitwę w intencji syna o łaski ,szczególnie łaskę poznania wartościowej dziewczyny .Założenia rodziny Bogiem silnej .

Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.

Witam . Poproszę o długotrwałą modlitwę o łaski nieba aby kłamstwa i manipulacje nieprzyjaciół Patrycji i Jolanty Pawlak miały realnie swój kres w jak najbliższym czasie a oni ( nieprzyjaciele Patrycji i Jolanty) całkowicie odpokutiwali za swoje czyny oraz aby Jolanta otrzymała bez problemu za pół roku oficjalnie emeryturę . Niech niebo będzie bardzo przychylne dla tych spraw a zło nie miesza. Proszę też abyJolanty i Patrycji pawlak modlitwy zostały pozytywnie całkowicie wysłuchane przez niebo

Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebym zawsze już mieszkała osobno, miała pracę i w pełni sama się utrzymywała, a jednocześnie o wspaniałe relacje z Rodzicami, zdrowie dla Nich oraz akceptację dla moich decyzji i żeby byli szczęśliwi, oraz o brak zmartwień, kłótni, konfliktów. Karolina lat 31

O uchronienie przed korona wirusem mnie, moja rodzine, moich znajomych.

Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By Kasia mieszająca mu w głowie znalazła inną drogą życia. By obdarzał mnie czystą miłością. By Pan Bóg złączył nas na nowo

Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 12000 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 5.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)

XEvil Net

Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie I potrzebne łaski dla Donaty. O uwolnienie ja z nowotworu. O wyjście z sytuacji w jakiej sie znalazla. Bóg zapłać

O siły w poslugach duszpasterskiej bliźnim Wspaniałym KS Kazimierzowi s.zakonnych Eugeni,s.Tomiry ,o znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania względem rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi

Proszę o uzdrowienie uzdrowienie mnie z choroby depresji i Parkinsona która znowu do.mnie powrôciła

Ja nie wiem.czy te modlitwy to rzeczywistošć albo.tylko.pułapka

Proszę o uzdrowienie uzdrowienie mnie z choroby depresji i Parkinsona która znowu do.mnie powrôciła

Proszę o uzdrowienie uzdrowienie mnie z choroby depresji i Parkinsona która znowu do.mnie powrôciła

Proszę o uzdrowienie uzdrowienie mnie z choroby depresji i Parkinsona która znowu do.mnie powrôciła

O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o poznanie Ali uczciwego,wartościowego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Zuzi,Joli,Ali,Krzyska

Bł.ks.Jerzy Popiełuszko przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełne uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mnie i Moniki,uzdrowienie biodra i wygojenie dziąsła,uzdrowienie Szymonka z autyzmu ,zdrowie dla całej rodziny i ochronę przed covid19 dla całej rodziny

Bł .Jerzy Popiełuszko zwracam się do Ciebie i błagam o łaski dla syna .Łaskę poznania dobrej dziewczyny założenia rodziny Bogiem silnej .

Prosze o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Magda a mną. O przemianę jej serca. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami. Bóg zapłać

zwolnili mnie dzisiaj z pracy. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy.

Drogi św księże Jerzy Popiełuszko, błagam wstaw się do Bożego miłosierdzia o uzdrowienie mnie z choroby

Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet

Bl Jerzy dziękuję Ci za pomoc i blagam o wstawiennictwo w sprawie Bogu i Tobie wiadomej.

Bł. Ks. Jerzy, proszę Cię, wybłagaj mi łaskę zdrowia duszy i ciała. A nade wszystko proszę Cię, spraw,aby Opatrzność Boża postawiła na mojej drodze prawdziwych przyjaciół i zesłała miłość. Ufam, że mnie wysłuchasz i będziesz moim orędownikiem w Niebie.

Za Leslawa o zdrowie I Spowiedz swieta

Prosze O łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym stworze Szczęśliwy dom i rodzine. Aby moje oczy i serce go rozpoznały. Bym umiała się otworzyć na ta znajomość. Prosze bym jeszcze mogła się zrealizować jako dobra żona i matka.

O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

Proszę o modlitwe w intencji o dar życia wiecznego dla mojego zmarłego chłopaka Tomka. Bym odczuwała jego obecność przy mnie każdego dnia. Bóg zapłać

Za Leslawa o zdrowie I Spowiedz Swieta

This is a topic that is close to my heart... Many thanks! Exactly where are your contact details though? carme.infoforwomen.be/map1.php vad betyder dns server svarar inte

Hello i am new user and i would to ask you, How to disable avatar?

Proszę o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Magdą a mną. O przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami. Bóg zapłać

Proszę o trzeźwość w mojej rodzinie, o uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga.

Hurry up to look into loveawake.ru you will find a lot of interesting things....

Wszystko się wali proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i wyjścia z lekomanii i alkoholizmu oraz lęków i dobry dobór odpowiednich środków leczniczych

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.