Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie i dla moich bliskich.

Proszę Boga Ojca wszechmogącego przez Najświętszą Krew Pana Jezusa i za wstawiennictwem bł. Jerzego o miłosierdzie nad grzechami, ochronę przed działaniem zła, zdrowie, opiekę w czasie podróży i obfite błogosławieństwo dla rodzin: Nataszy, Ireny, Justyny, Mariusza, Piotra, Olka, Anety, Andrzeja, Joanny, Anny, Janusza i Kazimierza.

Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka

Proszę o modlitwę/ Proszę o łaski jak najszybciej aby : #1 aby kłamstwa i manipulacje nieprzyjaciół Patrycji i Jolanty miały swój kres w jak najbliższym czasie #2 aby Jolanta Pawlak otrzymała bez problemu za niecałe pół roku oficjalnie emeryturę #3 aby święci aniołowie oświecali, prowadzili do zbawienia i strzegli przed atakami złych duchów bardzo skutecznie Jolantę, mnie (Patrycję), Aleksa ,Wiktorię ,Annę Pawlaków #4 żeby moja siostra Anna i jej otoczenie zrozumieli że nie warto nigdy budować relacji na mój temat (Patrycji ) i mojej mamy (Jolanty Pawlak) opartej na braku szacunku wobec nas i manipulacji Niech niebo będzie bardzo przychylne do tych wszystkich spraw a zło nie wnika w to #5 za mnie i moją mamę Jolantę abyśmy otrzymali realnie prawdziwą miłość i życzliwość od narzeczonych danych nam przez Boga i Maryję, szczerą przyjaźń od teraz od wszystkich osób z naszego otoczenia na zawsze #7 żeby od okresu najbliższego zimowego Patrycja i Jolanta Pawlak nie musieli nosić maseczek / namordników w swojej pracy i drodze do niej #8 za Patrycję Pawlak(za mnie) abym otrzymała łaski aby od najbliższej zimy miała bez problemów świetne połączenia (komunikację /transporty ) do swojej pracy w Warszawie z okolicy mojego miejsca zamieszkania znaczy w osiecku konkretniej) z korzyścią dla mnie (Patrycji pawlak) abym się nie smuciła , nie denerwowała, DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA WSZYSTKIE OTRZYMANE I OTRZYMYWANE ŁASKI DOBRE DANE PRZEZ NIEBO ,BOGA,MIRIAM

Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka

Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka Tomczak

o uzdrowienie mojej kobiecości oraz zaakceptowanie i pokochanie samej siebie, wyjście z niskiej samooceny, depresji, o znalezienie dobrego, wierzącego, kochającego i wspierającego mnie męża, dzięki któremu pokocham siebie jako kobietę, a to co nas połączy to silna wiara w Boga i wartości chrześcijańskie.

O cud uzdrowienia Tomka z nałogów i uwolnienie od zła, o światło Ducha Świętego.

Strasznie cierpię od grudnia. Tęsknota za ukochaną osobą boli psychicznie i fizycznie. Nic mnie nie cieszy. Nie mam energii. Boże jeśli jest jakakolwiek szansa na pojednanie to błagam o to. Jeśli mam się bezpowrotnie pożegnać to daj błagam mi siły by się pogodzić. Przyjmę każdą Twą wolę. Ofiaruje całe moje cierpienie w intencji tej ukochanej osoby, o dary Ducha Świętego dla Niej. Jezu uzdrów me zbolałe serce i pomóż proszę Ani

Za Patrycję, Mateusza i Panią Alfredę o Boże Błogosławieństwo dla nich, o ustanie wszelkich epidemii i o pokój na świecie, o nawrócenia w rodzinie, o zdrowie duszy i ciała dla siebie, za dusze w czyśćcu cierpiące o dar Nieba dla nich, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

Przesylam swoje intencje mszalne zbiorowa i indywidualne

Szczesc Boze wzbudzam w swoim sercu wszystkie intencje swoje i innych osob i za wszystkich paulini

Prosze o modlitwe za moja mame Danute Pietrzak zeby byla zdrowa i wyzdrowiala z wszystkich chorob jakie ma

Prosze o modlitwe za firme pge energia odnawialna zeby mnie zatrudnili dzial kadr rozpatrzyl moje cv pozytywnie

Prosze o modlitwe zebym znalazl dobra prace

Prosze o modlitwe za Beaty Hetmanska zeby mnie wynajela jako DJ na imprezy

Prosze o modlitwe za mnie zebym byl zdrowy fizycznie i psychicznie

Prosze o modlitwe za moja babcie Anne Pietrzak zeby sie opanowala co robi i zeby nie czepiala za byle co

Prosze o modlitwe za mojego wujka Zdzislaw P zeby mnie zabieral wszedzie gdzie jedzie np do swojej pracy i zeby nie czepial sie za byle co

Prosze o modlitwe zebym ulozyc sobie zycie dobrze

Prosze o modlitwe zeby kazdy mnie wynajmowal jako DJ na imprezy

Prosze o modlitwe za Kazimierz N zeby mnie przyjal do swojego zespolu muzycznego i zeby dal mi znac jak bedzie impreza

Prosze o modlitwe za wszystkich ludzi zeby Kazdy przychodzil do mnie ze sprawa nawet soltys

prosze o modlitwe za urzad gminy zeby kazdy wniosek rozpatrzyl pozytywnie

Prosze o dopisanie intencji zeby Michal affeltowicz i Artur kaluza i Katarzyna Piotrowska i Kamil Kuznak mnie przyjal do pracy w PGE energia odnawialna i zeby rozpatrzyl moje CV pozytywnie

Pozdrawiam serdecznie Marek Pietrzak

Przez Najświętszą Krew Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam szczęśliwy, bezpieczny dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą). Mateńko ratuj!
Przez Moc Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz od panującej zawiści. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych błagań i próśb! Maryjo przez Twoje Łzy uratuj Nas!

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia wartościowej, rozwijającej pracy. Brak pracy to sytuacja, która mnie przytłacza, stwarza konflikty i kolejne problemy. Tobie Dobry Boże przez wstawiennictwo Maryi pragnę oddać moje zdolności, chęci do pracy i zdrowie. Pokieruj moim losem, dobry Ojcze, abym znalazł godną pracę,

Proszę o modlitwę o cud w moich intencjach które noszę w sercu, o szczęśliwe i poukładane życie z narzeczonym, o rozwiązanie konfliktów i trudności które odbierają mi radość w życiu.

W intencji Bogu wiadomej

Proszę o modlitwę o łaskę przemiany w moim zyciu, światło na moją historię życiową i rozwiązanie tych trudności na mojej drodze, o ułożenie życia z narzeczonym, o to żebym nigdy nie była postawiona w sytuacji gdzie muszę wybierać między mamą a narzeczonym, o uwolnienie od wszelkiego zła, przekleństw, złych uroków, przykrych słów rzucanych przez osoby trzecie,o to żeby wiodło mi się w życiu, żebym była wkoncu szczęśliwa osoba, o uzdrowienie mojego zranionego i udreczonego serca, z ran psychicznych i duchowych.

Przez Najświętszą Krew i Miłosierne Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z skomplikowanej sprawy i koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje mnie i mamę z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Najświętszej Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych błagań i próśb!

O dotknięcie Bożą miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran oraz o dar pojednania Pawła z Anią jeśli taka jest wola Boża.

Panie Jezu proszę pomóż mojemu małżeństwu przetrwać trudny czas w życiu. Pomóż nam podjąć ważną i właściwą życiową decyzję, która dotyczy całej naszej rodziny i całej naszej przyszłości.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty, Kazimierza, który przebywa w szpitalu na skutek odwodnienia spowodowanego ostatnimi upałami.

Bóg zapłać.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty, Kazimierza, który przebywa w szpitalu na skutek odwodnienia spowodowanego ostatnimi upałami.

Bóg zapłać.

Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne poprowadzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym przez prawnika, prosimy o nowy dom, żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy.

Proszą Jadwiga i Artur

o uzdrowienie dla Kasi sos

O łąski dla Kasi w jej trudnym zyciu

Proszę o uwolnienie z nalogu

Za mojego synka wcześniaka aby był w pełni zdrowy, nauczył się jeść samodzielnie, odpowiednio przybierał na wadze i abyśmy mogli niebawem wyjść ze szpitala
A także abym umiała się nim zaopiekować

Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji uzdrowienia ze stanu niewydolności wątroby.

PROSZECO MODLITWE O POWROT DO ZDROWIA GRAZYNY TERESY DARI KRYSTYNY MONIKI JERZEGO .ORAZ O ZLAMANIE PRZEKLENSTW I ZLORZECZEN NAD NASZA RODZINA I POWROT DO RAFOSCI DZIECKA BOZEGO.BOG ZAPLAC

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Marty którzy przebywają na Ukrainie. O uchronienie ich od niebezpieczeństw. Bóg zapłać

Niech śmierć oczyści świat z ludzkiego pasożytowania. Martwi przysłużymy się temu światu bardziej. Niech wstrzemięźliwość zwycięży i powstrzymany zostanie bezrozumny rozród. Rasy ludzkiej nie da się oclaić,jeżeli będzie się rozmnażać jak nowotwór.

O dotknięcie Bożą miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran oraz o dar pojednania Pawła z Anią jeśli taka jest wola Boża.

By Robert i Marta zadbali o ślub.By Ania z mężem zadbali o bierzmowanie Marty.

Prosze o modlitwę o wyprostowanie mojej drogi życiowej, o ułożenie życia z narzeczonym, zawarcie związku małżeńskiego i wspólne zamieszkanie, o rozwiązanie między nami problemów,

noclegi w augustowie nad jeziorem

Proszę o uwolnienie i uzdrowienie mnie proszę o modlitwę aby opuściły mnie myśli udręczania się nad sobą daj Boże spokój ducha i serca jak możesz boże nie daj mnie na zmiany tylko dniówki abym nie był sam Boże ratuj mnie

Proszę o pomoc w zindentyfikowaniu czy trzeci związany z zaginięciem Roberta Wójtowicza, obok ks. Krzysztofa Litwy („ks. Adam”) i ks. Józefa Litwy („ks. Andrzej”), zwany w nagraniu księdzem „Stanisławem” to ksiądz Krzysztof Polewka, obecnie wikary w parafii św. Judy Tadeusza w Czyżynach.

I o modlitwę w intencji odnalezienia Roberta Wójtowicza.

youtube.com/watch?v=gqLNETKsFSk

Za męża dzieci i całą rodzinę o modlitwę uwolnienia od wszelkiego zła

Szczęść Boże, proszę bardzo o modlitwę abym znalazła pracę w swoim zawodzie oraz o cud przemiany serca dla K. i cud miłości dla mnie i K.
Bóg zapłać za modlitwę

Prosze Cie ratuj Ojca zobacz sprawy sie komplikuja. Leki ktore mu pomagają z arytmia sa niedostępne w Polsce. Pomóż zapewnić staly nieprzerwany zapas lekow dla niego. Wszystkich starych poprzednio używanych i tych nowych. Dziekuje

O ustąpienie drżenia dłoni

w intencji zmarłego kolegi Kuby oraz w wszytkich intencjach panu Bogu znanych

W intencji o zdrowie dla ciezko chorego Dawida. Bóg zapłać

Witam serdecznie i na początek chciałbym zapytać o to jak myślicie dlaczego w naszym kraju podatek akcyzowy czyli paapierosy alkohol, benzyna, wszystko co ma akcyzę to około 60% całego naszego budżetu a np w takiej Holandii Akcyza wynosi około 12%. Mają za to bardzo wysoki poziom wpływów do budżetu z tytułu podatku dochodowego.

Czy w Polsce mieszkają sami Pijacy, Palacze i Automobiliści ? W czym leży problem i kto to potrafi to naukowo wyjaśnić?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Proszę o cud przemiany serca dla K i cud miłości dla nas.

O zdrowie dla ks Krzysztofa, o zdrowie dla siostry Marii oraz w intencji Kevina

Blagam o modlitwe za mojego meza aby juz wyszedl z nalogu alkcholowego i zeby w pracy mial spokuj i oby majster nie dreczyl i ponirzal oby w domu zagoscila radosc Blagam o pomoc w modlitwe Bog zaplac

Proszę o modlitwę: (1) za firmę pge energia odnawialna żeby mnie zatrudniła i żeby rozpatrzył moje cv pozytywnie dział kadr na stanowisku specjalista ds eksploatacji turbin wiatrowych żeby oni do mnie zatrudnił; (2) za moją mamę Danutę żeby była zdrowa i wyzdrowiała z wszystkich chorób jakie ma; (3) za mnie, abym był zdrowy fizycznie i psychicznie i żeby normalnie funkcjonować i pracować i żeby życie mi się układało się pomyślnie; (4) za Zdzisława żeby mnie zabierał wszędzie gdzie jedzie np do swojej pracy i żeby kierownik jemu pozwolił żeby brał osobę z rodziny do pomocy i żeby nie czepiał się za byle co; (5) abym wygrał w Lotto dużo pieniędzy; za mojego wujka Mieczysława żeby przestał pić alkohol i żeby rozmawiał z wszystkimi z rodziny; (6) za wszystkich ludzi żeby każdemu się spodobało jak prowadzę imprezy i żeby każdy mnie polecał i żeby każdy mnie wynajmował jako DJ; (7) za mój talent muzyczny wokal i na dj się rozwijał; (8) za kierownika żeby pozwolił Zdzisławowi brać kogoś z rodziny do pomocy do pracy i żeby Zdzisław mnie zabierał do pomocy. Dziękuję za modlitwę będę się za państwa modlić codziennie i dam intencje w państwa imieniu

Szczęść Boże,
prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej 15letniej córki Kariny z depresji.

Z Panem Bogiem

Proszę o modlitwę w intencji brata Marka o uwolnienie z nałogu alkoholizmu, wyleczenie z depresji i o uzdrowienie. Miej go Panie Boże w swojej opiece i prowadź.

O zdrowie i potrzebne łaski dla cioci Alicji.

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.