Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Eskadron is one of the most valued equestrian brands on the entire world that focuses on the production of supreme quality design clothing and equipment. This Italian concern has been founded by Pikeur trying to fit the jockeys' needs, who were searching for professional but also stylish equestrian accessories. So, what makes Eskadron therefore special and why their selections are therefore popular among riders?Eskadron Why do bikers from all around the world love this new brand?
Eskadron has been tremendously popular among horseriding lovers for twelve or even more years today. This new products are distinguished by their own top quality attention to detail. Eskadron is also valued for their unique practicality, elegance, and innovativeness of their own projects, contemporary structure, and also availability. The new offer includes both professional items and ones for recreational riders. Thus, you'll find basic equestrian clothing, expert equestrian, and various accessories necessary for your appropriate saddling of a horse. Eskadron offers saddle fabrics, halters, rugs, bell boots for horses, vases, fly vases, drapes, but additionally hoodies, t-shirts, breeches, also reveal jackets. These products include the European Union, which additionally verifies their own quality.Eskadron's ranges
Eskadron has lots of collections. Some are seasonal, others are constantly accessible their offer. The very Well-known collections of this brand are:
Classic Sports - launched twice a calendar year, this lineup is made up only of horse equipment. Services and products out of this collection are very easy, in standard soft colors but at precisely the same time quite tasteful.
Platinum - starts once a year for people who enjoy traditional solutions. You'll mostly find gray and black colors together with delicate picture motifs.
Young Star - lineup for children that begin their adventure with horseriding. It has basic horseriding accessories in bright colors and extraordinary patterns.
Equestrian Fanatics - clothing line made for riders that like to stand outside. Available coats, hoodies, and backpacks successfully combine casual clothing with equestrianism.
Classic offer - Their steady offer of clothing, equipment, and accessories. You can find services and products used for training and everyday rides but additionally elegant show clothing.

Eskadron can be a fresh used by riders from all around the world. For the comfort of safety and riding both yours and your horse, it might be worth purchasing highquality articles, which would enable you to fully appreciate this sport that is exceptional.

Hello. And Bye.

Jest tu kto? :)

Proszę o modlitwę oczyszczenia mojego małżeństwa, a także wyjścia z alkoholizmu mojego męża

O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. Odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.

proszę o modlitwę za mnie,abym otrzymała pracę na dobrym poziomie społecznym. Ewa

proszę o modlitwę za mnie,abym otrzymała pracę na dobrym poziomie społecznym. Ewa

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie a także dla taty Justyny ,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas,o wdzięczność za otrzymane łaski.

proszę o o modlitwę bym mogła zajść w ciążę bez operacji i innych problemów

Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

o łaski o ochronę od zła zdrowie uzdrowieniaa byt

Witam. Poproszę o modlitwę w intencji dobrego samopoczucia.

Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji ułożenia życzliwych relacji z sąsiadem i zakończenia sporu

Proszę o zdrowie dla mojej mamy

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Proszę o modlitwę za mojego zmarłego tatę Jana. Bóg zapłać za modlitwy.

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Renaty Mileny Piotra i Mateusza

o powrót do zdrowia mojego taty Adama, po przebytym udarze

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Joli,Ali,Krzyśka,KS Kazimierza

Proszę o modlitwę w intencji uniknięcia egzekucji komorniczej

O napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

Bardzo prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia mojej ukochanej babci Eli, ktora cale zycie byla i jest dla mnie jak mama.

Bardzo prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia mojej ukochanej babci Eli, ktora cale zycie byla i jest dla mnie jak mama.

Proszę o Cud bym dał radę w ostatnim etapie mojego życia bym był zdrowy i silny i zarobił na spłatę mieszkania do 60 tki. Dziękuję za łaski z Nieba.

Proszę o Cud bym dał radę w ostatnim etapie mojego życia bym był zdrowy i silny i zarobił na spłatę mieszkania do 60 tki. Dziękuję za łaski z Nieba.

Prosze o modlitwe w intencji mojego malzeństwa, by maz mnie kochal , sznował, aby mnie nie zdradzal , nie oszukiwal, nie okłamywał.Aby sie nawrócił , by był dobrym, kochajacym mezem i ojcem dla naszej córeczki. Jezu Ty sie tym zajmij.

Błagam o uzdrowienie z raka żołądka

Święty Jerzy proszę bądź moim Aniolem Stróżem i Przyjacielem by już nie upadac. Proszę bym już jutro zaczął wszystko od początku i miał siły do pracy i dziękuję za opiekę nad Sandra i Wnukiem i Mariuszem. Jezu ufam Tobie

Panie Jezu,Matko Boża,proszę o dar Nieba dla rodziców śp.Wiesławy Dawidowicz-Szulc i śp.Mirosława Szulc.
Intencja od córki Natalii.

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojego Taty, o powrót do zdrowia i pełni sił po ciężkiej operacji.

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę o potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,KS Kazika,s.zakonnej Eugeni

O cud uzdrowienia Mateusza Marcina o łaskę poddania się leczeniu dla nich o potrzebne łaski dla rodzin , przemianę serca dla Eweliny i mocna wiarę i zdrowie dla Marii o łaskę pojednania i przebaczenie w rodzinie

bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości Jadwigę.

o cud uzdrowienia Mateusza i poddanie się leczeniu i opiekę nad rodzina

Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa Marty i Grzegorza w 13ta rocznicę ślubu.

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

BŁ.Ks.Jerzy Popiełuszko przez twoje stawienictwo wyproś łaski dla mnie O rozwiązanie tej trudnej sytuacji finansowej.Sily,rozum boży jasność umysłu cierpliwości.

BŁ.Ks.Jerzy Popiełuszko przez twoje stawienictwo wyproś łaski dla mnie O rozwiązanie tej trudnej sytuacji finansowej.Sily,rozum boży jasność umysłu cierpliwości.

Proszę o modlitwę za mojego tatę Wiesława o zdrowie i wszelkie potrzebne mu łaski oraz Dary Ducha Świętego oraz za Bartosza, o miłosierdzie dla niego i opiekę Maryi Panny dla ich obu.

O trwałe nawrócenie dla mnie. O cud uzdrowienia. Proszę o światło Ducha Św. dla lekarza i pani Kasi.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Karoliny i Jana. O silną miłość, Bożą determinację w dążeniu do celu jakim jest ślub. O mądrą, życzliwą przyjaźń w ich rodzinach.

Proszę o pomoc Boga dla Kingi Ratajczak ponieważ jest bita i gnębiona. Kinga jest dobrym człowiekiem ludzie których Kinga żywiła i utrzymywała zrobili jej krzywdę i zabili ukochanego kota Kingi. Kinga ma dobre serce proszę aby Bóg jej pomógł zeby nie cierpiała fizycznie.a swą modlitwę śle przez Twojego umiłowanego syna Jezusa Chrystusa Amen

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji otrzymania stałej i stabilnej pracy

W intencji O. Klaudiusza o Boże Błogosławieństwo, światło Ducha Świętego opiekę Św. Józefa i Jana Pawła 2 na nową posługę kapłańską - zostania Proboszczem i Kustoszem Sanktuarium we Wschowie

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Dziękuję za opiekę w minionym roku szkolnym

Z serca błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.