Autobus szkolny

Dowóz uczniów do KSP w Siedlcach                                                 ul. Sokołowska 172 ważny od 19.09.2018r.   
                                                                
KURS
Poniedziałek - piątek
PRZYSTANKI
Nr przystanku
7.30
Ul. Leśna
01
7.33
Ul. Unitów Podlaskich (szkoła)
06
7.36
Ul. Kaszubska
02
7.37
Ul. Monte Cassino (kościół)
01
7.40
Ul. Monte Cassino/Warszawska (róg)
01
7.42
Ul. Warszawaska/Łukasińskiego
01
7.49
Ul. Piłsudskiego/Armii Krajowej
05
7.53
Ul. Piłsudskiego (K-ł św. Stanisława)
01
7.58
Ul. Jagiełły/Jagiellońska
02
8.00
Ul. Jagiełły/Chrobrego
06
8.05
Ul. SOKOŁOWSKA 172 – KSP
 
UWAGA
Drodzy Rodzice.
Ponieważ zakończyły się prace remontowe na ul. Monte Cassino, następuje zmiana trasy dowozu naszych uczniów. Powracamy na tzw. „starą trasę”.
Uczniowie zostali o tym poinformowani indywidualnie,
a teraz dołączamy grafik.