Autobus szkolny

Dowóz uczniów do KSP w Siedlcach
ul. Sokołowska 172
 ważny od 05.11.2018r.

 
KURS
Poniedziałek - piątek
PRZYSTANKI
Nr przystanku
7.25
Ul. Kalinowa (pętla)/Leśna
01
7.29
Ul. Unitów Podlaskich (szkoła)
06
7.30
Ul. Kaszubska
02
7.32
Ul. Monte Cassino/Mazurska
01
7.33
Ul. Warszawska/Monte Cassino (róg)
01
7.34
Ul. Warszawska/Łukasińskiego
01
7.38
Ul. Piłsudskiego/Armii Krajowej
05
7.40
Ul. Piłsudskiego (K-ł św. Stanisława)
01
7.42
Ul. Kazimierzowska/Starowiejska
02
7.44
Ul. Kazimierzowska/Ogrodowa
06
7.45
Ul. Jana Pawła II/Kazimierzowska
02
7.47
Ul. Poniatowskiego/Szpital
03
7.50
Ul. Jagiełły/Jagiellońska
02
7.52
Ul. Jagiełły/Chrobrego
06
7.54
Ul. Sokołowska/Mieszka I
08
7.58
Ul. SOKOŁOWSKA 172 – KSP
14
 
Nowością jest AUTOBUS POWROTNY.
Każdego dnia o godzinie 15.00 z parkingu z przed naszej szkoły będzieodjeżdżał autobus powrotny, trasą tą samą, tylko w odwrotnej kolejności.