Kadra

Świetlica
  • mgr Jadwiga Omiljan (kierownik świetlicy)
  • mgr Justyna Pieńkowska
  • mgr Magdalena Pastor
  • mgr Katarzyna Perz
  • mgr Małgorzta Sosnówka
  • mgr Maciej Celiński
Pedagog
  • mgr Małgorzata Remiszewska
Psycholog
  • mgr Katarzyna Adamska
  • mgr Joanna Nowak
Logopeda
  • Aleksandra Chajewska (zastępstwo z p. mgr Ewelinę Protasewicz)
Nauczyciele wspierający
  • mgr Aneta Wroniuk - Wielgosz
  • mgr Ewelina Protasewicz

Pielęgniarka, opieka nad dziećmi dojeżdżającymi 
  • Wiesława Jeznach
Roczne przygotowanie przedszkolne
  • mgr Magdalena Pastor
  • mgr Emilia Butkieiwcz
Edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Katarzyna Perz (wychowawca klasy Ia)
  • mgr Małgorzata Sosnówka (wychowawca klasy I b)
  • mgr Joanna Mendza (wychowawca klasy II)
  • mgr Justyna Pieńkowska (wychowawca kalsy III)

Religia
  • s. mgr Justyna Wichowska
  • mgr Jadwiga Omiljan 

Język polski
  • mgr Agnieszka Golec (wychowawca klasy V)
  • mgr Dorota Mazur (wychowawca klasy VIIb)

Język niemiecki
  • mgr Izabela Chromik (wychowawca klasy III G)
  • mgr Jagiełło Ewa
Język angielski
  • mgr Jolanta Mitelska
  • mgr Monika Olędzka
  • mgr Anna Zalewska
  • mgr Cezary Wielgórski
  • mgr Joanna Przybyłek
  •  mgr Gryczka Robert
  • mgr Chodowska Martyna
Język hiszpański
  • mgr Renata Żółkowska

Rytmika i zajęcia ogólnomuzyczne
  • mgr Ciuhak Małgorzata
W-F i gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
  • mgr Mariusz Troć (wychowawca klasy VI)
  • mgr Butkiewicz Emilia
  • mgr Jastrzębska Magdalena
  • mgr Monika Nasiłowska
Przyroda
  • mgr Marek Szyba
Matematyka
  • mgr Robert Gryczka (wychowawca klasy VIIa)
  • mgr Marzenna Nurzyńska  (wychowawca klasy VIII)
  • mgr Katarzyna Szaniawska 
Zajęcia techniczne 
  • mgr Piotr Nurzyński
  • mgr Alona Jełfimowa - Sawicka 
Historia
  • mgr Anna Staręga
  • mgr Agata Orzełowska
Zajęcia komputerowe, informtyka, zajęcia techniczne
  • mgr Piotr Nurzyński
  • mgr Maciej Celiński (wychowawca klasy IVb)
Muzyka
  • mgr Jadwiga Omiljan
  • mgr Robert Gryczka
Biblioteka
  • mgr Anna Staręga
  • mgr Dorota Mazur

Edukacja medialna
  • dr Jan Jaroszyński

Szachy z elementami logiki
  • mgr Antoni Szczygieł

Taniec
  • mgr Małgorzata Ciuhak
Edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Jacek Żero