Nasze uczennice podczas eliminacji miejskich 36. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

23 maja w Sali Białej MOKu odbyły się eliminacje miejskie konkursu recytatorskiego . Katolicką Szkołę Podstawową reprezentowały w kategorii wiekowej klas I-III zwyciężczynie etapu szkolnego: Julia Krajewska i Magdalena Ilczuk z klasy Ia oraz Natalia Głódź z kl. III. Uczennice deklamowały przygotowane na konkurs utwory (poezję i prozę) konkurując z 21 uczestnikami z siedleckich szkół.
Miło nam poinformować, że Julia Krajewska otrzymała wyróżnienie, natomiast Natalia Głódź zajęła II miejsce i wystąpi w Finale konkursu.
Sukcesem zakończył się również kolejny dzień przesłuchań dla klas IV-VI. Wśród 29 recytatorów z siedleckich szkół zaprezentowały się zwyciężczynie naszych szkolnych eliminacji, czyli: Zuzanna Korneluk z kl.IVa, Alicja Atay z kl.V oraz Bernadeta Mendza z kl.VI. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, aby wyłonić najlepszych recytatorów. Tym większa nasza radość, że Ala Atay otrzymała III miejsce w eliminacjach miejskich i również weźmie udział w Finale konkursu.
Natalce i Ali GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za Wasz występ podczas Finału konkursu, który odbędzie się 11 czerwca 2019r. dla obu kategorii wiekowych.