Otwarte Mistrzostwa Siedlec w Pływaniu im. M. Żyburowej

Dnia 10.11.2016 r. w Publicznym Gimnazjum nr 4 w Siedlcach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Siedlec w Pływaniu. Naszą Szkołę reprezentowały 4 uczennice i 5 uczniów. Zawodnicy startowali w następujących kategoriach wiekowych:

Krystian Zanikowski ? brąz styl dowolny oraz IV miejsce styl klasyczny

Wszyscy zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności . Szczególne wyróżnienie dla Brunona Włodarczyka , który był najmłodszym zawodnikiem i startował ze starszymi o dwa lata kolegami. Kolejne brawo dla dziewcząt z IV klasy, spośród których Karolina Niedziółka uplasowała się dwa razy na IV miejscu. Zosia i Julia zajęły  miejsca  w pierwszej 15. Oliwia Bartoszewicz poprawiła swój życiowy rekord o 20 s. Arkadiusz Januszewski, który startował w najsilniej obsadzonej kategorii wiekowej zajął w stylu klasycznym  11  miejsce a w stylu dowolnym 12  .

Podsumowując bravo, bravo, bravo!!!!! Obiecana pizza tuż, tuż. Dla takich chwil warto się starać, takie chwile warto zapamiętać i pielęgnować bo to właśnie one kształtują w Nas najbardziej szlachetne cechy.