Mistrzostwa Regionu Dzieci i Młodzieży w Pływaniu

We wtorek  26 marca br. w parku Wodnym w Mińsku Mazowieckim miały miejsce „Mistrzostwa Regionu Dzieci i Młodzieży w Pływaniu”. W zawodach wzięli udział uczniowie którzy zajęli czołowe lokaty w zawodach powiatowych, które 13.03.19 odbyły się w Siedlcach. Z naszej szkoły takimi wynikami mogli się pochwalić: Karolina Niedziółka (I miejsce w stylu klasycznym), Natalia Safiańczuk (II miejsce w stylu grzbietowym, VI miejsce w stylu dowolnym) i Maksymilian Włodarczyk (I miejsce w stylu klasycznym, I miejsce w stylu dowolnym, I miejsce w stylu grzbietowym).
W kategorii 12-13 lat dziewcząt w stylu grzbietowym na długości 50m wystartowała Safiańczuk Natalia, która uzyskała czas 43,29s zajmując super 11 miejsce. Świetnie spisała się nasza reprezentantka Karolina Niedziółka w stylu klasycznym na długości 50m ta sama grupa wiekowa. Zdobywając rewelacyjne 4 miejsce z czasem 44,11s. W tej samej grupie wiekowej w stylu dowolnym nasza zawodniczka Natalia Safiańczuk zajęła miejsce 16 czas 40,25s.
Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy w kategorii 14 lat. Maksymilian Włodarczyk – w stylu grzbietowym z czasem 42,41s uzyskał 9 miejsce. W stylu klasycznym z czasem 46,21s zdobył doskonałe miejsce 8. W stylu klasycznym Maksymilian po raz trzeci dzielnie walczył i uzyskał czas 33,60s, a zarazem zdobył piękne miejsce 6.
Gratulujemy trójce naszych reprezentantów. Życzymy powodzenia i kibicujemy w dalszych sukcesach.