Wielkie sukcesy naszych sportowców.

Ledwie rozpoczął się rok szkolny a już nasi sportowcy odnoszą wielkie sukcesy, zarówno na naszym siedleckim podwórku jak i na arenie ogólnopolskiej:
Dominika Sawicka zajęła II miejsce w barwach Legii Warszawa w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatek w tenisie ziemnym.
Krystian Mazur wywalczył złoty medal w biegu na 200 m przez płotki w Mistrzostwach Międzywojewódzkich oraz  dwa srebrne medale w biegu na 300m i w biegu na 200 m przez płotki na Mistrzostwach Mazowsza.
Karolina Jastrzębska zdobyła dwa brązowe medale indywidualnie na 100 m i w sztafecie 4x100 w Mistrzostwach Międzywojewódzkich oraz brązowy medal w sztafecie 4x100 m w Mistrzostwach Mazowsza.
Aleksandra Marczuk wywalczyła srebrny medal w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Mazowsza.
Drużyna koszykarska w składzie: Filip Zakrzewski, Maciej Leszczyński, Kacper Leszczyński i Piotr Nikończuk zwyciężyli w ulicznym turnieju koszykówki chłopców rozgrywanym na Festiwalu Sportowo- Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów ?Dni Siedlec?.
Gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów.