Zimowisko w naszej szkole

W dniach 10.02.2020 - 14.02.2020 w naszej szkole odbyło się zimowisko, które zostało zorganizowane przez Uczniowski Katolicki Klub Sportowy Siedlce. Impreza była objęta dofinansowaniem z Urzędu Miasta Siedlce. W półkoloniach wzięło udział 40 uczniów z klas I-VI. Zajęcia odbywały się w godzinach 10:00-14:00. Chętni uczniowie mogli skorzystać z zajęć świetlicowych już od godziny 8:30. W programie obozu znajdowały się gry i zabawy sportowe, zabawy integracyjne, konkursy, zajęcia z robotyki oraz wycieczki do: sali zabaw, strzelnicy sportowej, Parku Wodnego i kina.  Uczniowie między zajęciami mogli liczyć na drobny poczęstunek w postaci drożdżówek i napojów. W czasie trwania zimowiska prowadzony był ranking na najaktywniejszego uczestnika, który cieszył się dużym zainteresowaniem i motywował dzieci do czynnego udziału w zajęciach. Na zakończenie obozu zostały wręczone słodkie nagrody dla zwycięzców. Uczniowie z uśmiechem udali się do domów na dalszą część feryjnego wypoczynku i już pytali czy w wakacje też będą półkolonie.