Zapraszamy do wspólnego pieszego pielgrzymowania

Mamy już plakat zatem oficjalnie raz jeszcze wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego pieszego pielgrzymowania z całą naszą Rodziną szkolną!
Kochane dzieciaki, drodzy młodzi przyjaciele, Kochani nauczyciele i wychowawcy, drodzy Rodzice, rodzeństwo, członkowie Fundacji Nasza Szkoła i Przyjaciele.
W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego pragniemy włączyć się w akcję ogólnopolską pod hasłem Polska pod Krzyżem, ale też chcemy modlić się w intencjach błagalnych o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym, o świętość dla naszych rodzin i szczęśliwą rozbudowę naszej katolickiej szkoły.
Prosimy by Rodzice i dzieciaki zapisywali się u wychowawców klas, byśmy wiedzieli, na kogo możemy liczyć w tym dniu i kto będzie z nami pielgrzymował.
Wyruszamy z parkingu przy naszej KSP o godzinie 8.00.
Na godzinę 12.00 zamierzamy przybyć do Skórca po pokonaniu 15 km pątniczego szlaku.
O godzinie 12.00 Msza Święta w Sanktuarium, na którą zapraszamy także tych, którzy z różnych powodów nie mogą pieszo pielgrzymować, chcieliby dołączyć do nas.
Po Eucharystii - agapa i powrót do Siedlec ok. 14.00.
ZAPRASZAMY!
Autor plakatu: p. Anna Staręga, nauczyciel historii w naszej KSP. Dziękujemy
Klikamy i udostępniamy, aby jak najwięcej osób mogło już się dowiedzieć o pielgrzymce i zarezerwować sobie czas oraz innych zaprosić