Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Dobiegł końca kolejny rok szkolny.
Rok, który na pewno zostanie w naszej pamięci przez długie lata i będziemy wszyscy nieraz go wspominać.
Krótko podsumowując chciałbym raz jeszcze serdecznie podziękować naszym wspaniałym nauczycielom, wychowawcom, pedagogom i wszystkim pracownikom szkoły. Jak zawsze można było na Państwa liczyć, a Wy wykazywaliście się ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, pomocą, troską o dzieciaki i dobro naszej szkoły. Ile poświęcenia i determinacji wykazaliście szczególnie w okresie trwającej pandemii i zdalnego nauczania, to tylko sami wiecie. DZIĘKUJEMY! Jesteście wspaniali!
Drodzy Rodzice.
Nikt z nas nie był przygotowany na te wyjątkowe miesiące. Dlatego uważamy, że słowa uznania należą się nam wszystkim. Wspólnymi siłami starliśmy się spełnić oczekiwania uczniów i Wasze, dostosowując się do tej trudnej sytuacji, a Was zbytnio nie obciążając dodatkowo. Wierzymy, że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom, a jeśli coś było nie tak, przepraszamy. Dla nas to były również trudne tygodnie. RAZEM jednak i z Bożą pomocą jesteśmy w stanie dokonywać rzeczy wielkich! I dokonujemy!
Dziękujemy Wam drodzy Państwo za każde dobre słowo, życzliwość, pomoc, nieopisane wsparcie, zaangażowanie i wyrozumiałość. To m.in. dzięki Wam możemy wspólnie budować naszą szkołę, nie tylko przez materialną rozbudowę, ale nade wszystko wspólnotę serc i społeczność zatroskaną o przekazywanie młodemu pokoleniu wiedzy i wartości ewangelicznych.
Kochane Skarbeczki.
Gratulujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna! Doceniamy Wasz trud, pracę i zaangażowanie. Czas kwarantanny był trudny i niezrozumiały przede wszystkim dla Was - pełnych radości i energii. Musieliście odnaleźć się w trybie pracy zdalnej, ale też wykazać samodzielnością, odpowiedzialnością, samodyscypliną oraz dostosować się do nowych wymagań i oczekiwań. Wszyscy uważamy, że wykonaliście swoje zadanie na 6!
Bądźcie z siebie dumni! Bądźcie dumni ze swoich ocen, wyników, zaangażowania i podejścia do pracy. Bądźcie dumni z tego wszystkiego, co osiągnęliście!
Jesteście naprawdę wspaniałymi dziećmi i młodymi ludźmi. Jesteśmy przekonani, że przed Wami piękna przyszłość! Serca nasze się radują, kiedy widzimy Wasz rozwój, Wasze postępy, Wasze sukcesy i dojrzewanie!
Pamiętajcie, że jesteście w stanie osiągnąć wszystko, co tylko sobie wymarzycie. Możecie osiągnąć sukces. Możecie być radosnymi i spełnionymi, a My jesteśmy tu z Wami i dla Was, bo chcemy Wam pomóc i wspierać Was najlepiej jak tylko potrafimy.
Oczywiście cieszymy się ogromnie z faktu, że tyle osób odebrało nagrody za całoroczny trud i zostało zauważonych przez innych, ale prosimy pamiętajcie: czerwony pasek na świadectwie kompletnie nic nie zmienia!
Każde z Was jest dla nas cudem – jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Kochamy Was wszystkich i każdego z osobna takimi jakim jesteście.
I na dobru każdego z Was bardzo nam zależy.
Nasza szkoła jest dla Was - uczniów, rodziców i nauczycieli, ku Bożej chwale i ludzkiemu pożytkowi.
Chcemy tez pochwalić się naszymi cudownymi ABSOLWENTAMI – uczniami klas ósmych.
Niektórzy z nich nawet dziewięć lat (bo od Oddziału Zerowego) budowali naszą wspólnotę i byli naszą dumą oraz radością.
Zapewniamy Was, Kochane Ósmaki, że zawsze byliście, jesteście i będziecie w naszych sercach i pamięci.
Jesteśmy z Was szalenie dumni! Na naszych oczach urośliście, dojrzeliście i staliście się pięknymi młodymi ludźmi, którzy wkraczają w kolejny, bardzo ważny etap życia.
Całym sercem jesteśmy z Wami!
Pamiętajcie o nas i odwiedzajcie.
Mamy nadzieję, że we wrześniu wszyscy będziemy mogli spotkać się już na nowo w murach naszej katolickiej szkoły.
Tymczasem zaś życzymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji, wytchnienia, relaksu, odpoczynku i niezapomnianych przygód.
Dbajcie o siebie, o swoje bezpieczeństwo, o swoje zdrowie i uważajcie na siebie.
Nie zapominajcie o aktywnym odpoczynku i ruchu, ale czyńcie to mądrze!
Nie zapominajcie o niedzielnej Eucharystii, codziennej modlitwie, sakramentach świętych i uczynkach miłości względem duszy oraz względem ciała.
Odpoczywajcie, nabierajcie sił, podziwiajcie piękno świata, znajdujcie inspiracje do pracy i piszcie do nas, jak spędzacie ten wakacyjny czas!
Kochamy Was Skarbeczki i dumni z was jesteśmy.
Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!
Niech Boża Opatrzność czuwa nad Wami, a Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko niech oręduje nieustannie!
Album Zakończenie roku szkolnego 2019/20