Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Jubileuszowej Zbiórce Żywności Caritas TAK, POMAGAM!

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiego. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.
M. in. dlatego w dniach 7-8 grudnia br. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Jubileuszowej Zbiórce Żywności Caritas TAK, POMAGAM! organizowanej przez Caritas Diecezji Siedleckiej. 
Podczas tzw. bożonarodzeniowej zbiórki wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których zostaną przygotowane i przekazane świąteczne paczki najuboższym rodzinom naszego miasta. 
Składamy oromne podziękowania za zaangażowanie uczniom klasy 3 gimnazjum - Stanisław Anusiewicz, Kacper Karcz, Julia Kazakowa, Szymon Kozioł, Aleksandra Romanowska i Bartosz Skup - oraz uczniom klasy 8 - Stanisław Nikończuk i Jakub Rytlewski - z naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz opiekunowi panu Robertowi Gryczce.