Time for Dance 2020

Otrzymaliśmy radosną wiadomość i dzielimy się nią z Wami!
W Międzynarodowym Turnieju Tanecznym "Time for Dance 2020", który odbył sie w dniach 10-11 stycznia br. w pięknym obiekcie DPD Arena w Legionowie pierwsze miejsce w kategorii Inne Formy Tańca Mini Formacje Maluszki zdobyła nasza uczennica Tola Komor!
Gratulujemy Toli, Rodzicom i Trenerom z Mini Mini Caro Dance Studio Tańca Caro Dance Siedlce!
Po raz siódmy w gościnnych progach miasta Legionowo organizatorzy turnieju Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek ze Studia Born2Dance zapewnili taneczną rozrywkę na najwyższym poziomie.
Sala wypełniła się po brzegi tancerzami z całego kraju, a widzowie mogli podziwiać najlepszych tancerzy w poszczególnych stylach tanecznych.
Podczas zawodów zaprezentowali się soliści , duety , tria , mini formacje i formacje z najlepszych polskich szkół tanecznych. Podziwiać można było piękne kostiumy i choreografie specjalnie przygotowane na wielkie widowisko taneczne jakim jest corocznie legionowski Turniej Taneczny „Time for Dance 2020” .
Cieszymy się, że odbył się on i z naszym pięknym akcentem ;-)
PS. Nasza szkolę reprezentowały jeszcze dwie tancerki z 3 klasy: Hania Skup i Zuzia Strzelec oraz Emilka Nowicka z 2b. Niestety, jeszcze nie dotarły do nas wyniki uzyskane przez nie. Poinformujemy zatem w późniejszym czasie. Nie mniej Im również GRATULUJEMY!