ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Kochane Dzieciaki, Droga Młodzieży, Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2020/2021 w dniu 01.09.2020 r. tj. we wtorek.
Inauguracja będzie miała miejscew Parafii pw. Św. Józefa w Siedlcach ul. Sokołowska 124 podczas Mszy świętej celebrowanej o godz. 10.00.
Bardzo prosimy, by Rodzice wcześniej zadbali i przypomnieli swoim pociechom o wcześniejszym przystąpieniu do sakramentu pokuty i pojednania, by móc w pełni uczestniczyć w Eucharystii oraz z czystym sercem rozpocząć ten nowy czas. Po Mszy św. zostajemy na ok. 15 minut w świątyni. Zostaną wszystkim przekazane najważniejsze informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego oraz zasad bezpieczeństwa.

Następnie uczniowie „Oddziałowego Zerowego” z Rodzicami uczniowie klasy I z Rodzicami uczniowie klas IVa i IVb (z Rodzicami jeśli sobie życzą) oraz wszyscy nowo przyjęci uczniowie (z Rodzicami jeśli sobie życzą) i Ci, którzy chcieliby się spotkać z wychowawcami w sprawach ważnych, udają się do gmachu naszej szkoły.

Dla nich są zorganizowane spotkania wg następującego porządku:
Oddział Zerowy - sala baletowa – p. Magdalena Pastor i p. Anna Ługowska
Klasa I – świetlica - p. Aneta Wroniuk-Wielgosz
Klasa II – sala 203 - p. Justyna Pieńkowska
Klasa IIIa – sala 207- p. Katarzyna Perz
Klasa IIIb – sala 205 - p. Małgorzata Sosnówka
Klasa IVa – sala 206 - p. Justyna Kurcoń
Klasa IVb – sala 306 – p. Dorota Mazur
Klasa V – sala 307 – p. Jadwiga Omiljan
Klasa VIa – sala 305 – p. Anna Staręga
Klasa VIb – sala 304 – p. Magdalena Jastrzębska
Klasa VII – sala 302 – p. Katarzyna Maciołek
Klasa VIII – sala 301 – p. Mariusz Troć

Dbając o zdrowie swoje i innych przypominamy i bardzo prosimy o przestrzeganie zarówno w kościele, jak i w budynku szkoły wszelkich wymogów sanitarno – higienicznych i reżimu sanitarnego związanego z niebezpieczeństwem zakażenia koronawirusem COVID-19, m.in. zakrywanie ust i nosa maseczką lub przyłbicą czy zachowanie dystansu społecznego.

Do miłego i zdrowego zobaczenia!