Przed nami kolejne spotkanie formacyjne w Gródku!

Zapraszamy do udziału w kolejnym Integracyjnym Wyjeździe Formacyjnym (IWF). Odbędzie się on w niedzielę 17 czerwca 2018 roku w Ośrodku Wypoczynkowym w Gródku nad Bugiem (mapka dojazdu w załączniku). 
Zapraszam nauczycieli, rodziców i uczniów naszych szkół, rodzeństwo - także uczniów i rodziców, którzy będą formalnie z nami dopiero od września 2018 roku, ale pomyślnie przeszli etap rekrutacji i znaleźli się na listach klas.
 
Program:
? 9.30 ? rozpoczęcie IWF, integracja w auli hotelowej w Gródku, kawa
? 9.45 ? wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP
? 10.00 ? 12.45 (z przerwą kawową). Wykład multimedialny prof. Mariusza Jędrzejki pt. ?Dzieci i młodzież w kolorowej ponowoczesności. Czy panujemy nad zmianami ? czy mamy ich świadomość??.
? Ok. 13.15 ? obiad, czas wolny
? 15.00 (w kościele sąsiadującym z ośrodkiem) ? Koronka do Bożego Miłosierdzia
? 15.15 ? przygotowanie do liturgii i Msza św.
? 15.30 ? Msza św. w kościele połączona z Uroczystym Błogosławieństwem Rodzin  i wakacyjnym rozesłaniem.
? 16.30 ? zakończenie IWF, podsumowania dnia, grill, animacja, zabawy

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę.
Dojazd indywidualny. Bardzo proszę osoby, które będą dysponowały wolnymi miejscami w samochodach, aby zgłosić to w sekretariacie szkół ? a osoby nie mające środka transportu, o przekazanie nam tej informacji.

Zapisy w sekretariacie szkoły, telefonicznie (25 753 30 84) i drogą mailową: sekretariat@kspig.pl od dnia 4 do 13 czerwca 2018 roku.

Przy zapisie proszę o wpłatę zaliczki: 10 zł/os. (kosztu obiadu; jeśli ktokolwiek miałby trudności z uiszczeniem tej kwoty, może uzyskać zwolnienie ? śmiało proszę to zgłaszać w sekretariacie).