Orszak Trzech Króli Siedlce 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w Spacerze Orszakowym. Ta nowa forma orszaku dedykowana jest do Rodzin. Indywidualnie lub w gronie najbliższych zachęcamy do odbycia osobistego orszaku w dniach od 1 do 6 stycznia 2021 roku. Tegoroczne hasło „Panu dzięki oddawajmy” niesie piękne przesłanie oddawania Bogu dziękczynienia w każdej sytuacji, nie tylko wtedy kiedy jest nam dobrze, ale przede wszystkim w tych trudnych momentach.
Trasa orszaku tradycyjnie prowadzi od placu przy Muzeum Regionalnym na przeciwko Starego Kościoła poprzez ulicę Piłsudskiego, Wojskową i dale do siedleckiej katedry.  W miejscach gdzie dawniej odbywały się sceny orszakowe, rozstawimy tablice orszakowe z ciekawymi informacjami o historii Orszaku i historii Zbawienia. Znajdą się też tam zadania dla uczestników  i pytania do krzyżówki orszakowej, która zamieszczona jest w mapce orszakowej.  
 Uczestnicy orszaku, mogą zdobyć wartościowe nagrody w konkursie „SPACER ORSZAKOWY – Siedlce 2021”. Warunkiem jest przesłanie hasła konkursowego oraz zdjęcia z odbytego spaceru orszakowego. Dodatkowym atutem będzie samodzielnie wykonany strój orszakowy. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 stycznia 2021 roku, poprzez formularz konkursowy. Laureaci konkursu wybierani będą poprzez głosowanie. Uczestnicy których zdjęcia, uzyskają największą liczbę głosów otrzymają cenne nagrody w tym laptopy, gry edukacyjne oraz słodkie upominki.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na naszej stronie internetowej www.fundacjanaszaszkola.pl  w zakładce ORSZAK.
FINAŁ orszaku to oddanie pokłonu przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji w siedleckiej katedrze, gdzie prowadzona będzie zbiórka orszakowa na „Rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach”.
Dziękujemy Darczyńcom, Partnerom i Sponsorom Orszaku Trzech Króli 2021 r., bez których te radosne i rodzinne jasełka odbywające się w naszym mieście już po raz ósmy, nie mogłyby się odbyć.
Z okazji zbliżającego się Święta Objawienia Pańskiego składamy wszystkim przyjaciołom Orszaku Trzech Króli najserdeczniejsze życzenia radości, pokoju i  nadziei, które przynosi Dzieciątko Jezus w stajence. Niech będzie to czas wzrostu duchowego, umacniania relacji rodzinnych i dostrzeżenia potrzeb drugiego człowieka.
Z wyrazami szacunku
Fundacja Nasza Szkoła