III Konkurs Biblijny Diecezji Siedleckiej Rejonu Siedleckiego

W dniu 19 marca przybyli do naszej szkoły zwycięzcy szkolnej edycji III Konkursu Biblijnego Diecezji Siedleckiej Rejonu Siedleckiego.
Po wspólnym przywitaniu i modlitwie uczestnicy wylosowali swoje miejsca i otworzono zapieczętowaną kopertę z pytaniami konkursowymi dotyczącymi zakresu Ewangelii wg św. Łukasza.
W ocenie finalistów pytania były dość trudne. Nie przeszkodziło to jednak naszym bohaterom zdobyć duże ilości punktów. Najwięcej z nich zdobył Kacper Rosa ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach, przed Hanną Gójską z Wiśniewa, Pawłem Koprem ze Skórca i Weroniką Chromińską ze Zbuczna. To są laureaci siedleckiego rejonu, którzy 6 kwietnia wezmą udział w ścisłym finale rozgrywanym także w naszej szkole.
Wszystkim finalistom - na czele z reprezentującą naszą szkołę Lidią Mitelską - serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego umiłowania Bożego Słowa oraz Jego zgłębiania na co dzień.
PS. 
I jeszcze wielkie podziękowanie naszej drogiej s. pasjonistce Justynie Wichowskiej - za trud przygotowania i perfekcyjnego przeprowadzenia całego konkursu, a Radzie Rodziców za pamiątkowe albumy dla uczestników