Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Błagam o Bożą interwencję w sprawie wyjścia finansowo na prostą, o pieniądze na remont zniszczonego mieszkania po poprzednich najemcach i szczęśliwe ponowne wynajęcie go.

Proszę o ratunek i naprawę i odnowienie związku i komunikacji między Pawłem i mną Sylvia w Grudniu 2023. Proszę żeby Paweł do mnie Sylvi pierwszy napisał w tym tygodniu, odnowil kontakt ze mna i żeby Paweł wrócil do mnie Sylvi jak najszybciej w Grudniu 2023. Proszę żebyśmy zawarli sakrament małżeństwa ze sobą i żeby Paweł został moim Sylvi meżem jak najszybciej w 2024

Proszę o ratunek, naprawę, odnowienie i wzmocnienie związku, relacji i komunikacji między Pawłem i mną Sylvia w Grudniu 2023. Proszę, żeby Paweł do mnie Sylvi wrócil i zeby Pawel pierwszy do mnie napisal jak najszybciej w Grudniu 2023. Modlę się żebym się spotkała z Pawłem i żeby rozpaliła sie miłość w sercu Pawła do mnie Sylvi w Grudniu 2023, żebyśmy zawarli sakrament małżeństwa ze sobą i żeby Paweł został moim Sylvi meżem jak najszybciej w 2024

o dobre wzajemne relacje miedzy ludżmi. O umocnienie wiary w polskich rodzinach. Aby każdy mógł się odnależć w tym świecie . Aby Pan Bóg był zawsze blisko nas

Święci Aniołowie Stróżowie ochraniajcie nas od pokus i módlcie się za nami .Proszę także o uzdrowienie nas na duszy i ciele.

Bł. Jerzy proszę o kochającego męża i zdobycie zawodu asystentki nauczyciela, dodaj mi wytrwałości i silnej woli, o dobra relacje z prof. Jackiem. W. Amen

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia bezpiecznego domu dla mnie i mojego synka Jakuba, z którego już nikt nas nie wyrzuci.
Dziękuję

Proszę o modlitwę za misjonarzy. Aby Dobry Pan Bóg im błogosławil w ciężkiej służbie. Proszę o zdrowie dla Nich i wszystkie potrzebne łaski.

Prosze o ratunek i odnowienie zwiazku i milosci miedzy Pawlem i mna Sylvia, zeby Pawel odnowil kontakt i wrocil do mnie Sylvi jak najszybciej w 2023. Prosze zeby rozpalila sie milosc w sercu Pawla do mnie Sylvi jak najszybciej w listopadzie 2023. Prosze o wzajemna milosc miedzy Pawlem I mna Sylvia, zeby Pawel zawarl sakrament malzenstwa ze mna Sylvia i zostal moim mezem jak najszybciej w 2024.

Prosze o usuniecie wszystkich trzecich osob I usuniecie wszystkich innych kobiet I dziewczyn od Pawla I od naszego zwiazku jak najszybciej dzisiaj I na zawsze.

Proszę pokornie o modlitwę w intencji ukochanej osoby o opamiętanie, by złe demony, które niszczą spokój i nastawiają gniewem - Dobry Bóg oddalił od naszego związku. Proszę by bliska osoba zrozumiała popełnione krzywdy i naprawiła je. Niech walczy o miłość i odezwie się do mnie.

W intencji Jana i Jego Rodziny

Hello.

Proszę o Łaski Bogu wiadome .

Intencje Bogu znane

Proszę o modlitwę za moje dzieci w szczególności za Oliwię o Oddalenie od niej przekleństw prawdziwych przyjaciół dla niej o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serca dla syna Adama,o przemożną opiekę Matki Najświętszej i straż Aniołów oraz ochronę przed wszelkim zlem.
Proszę, aby syn zmienił pracę i był bliżej domu, bliżej niepełnosprawnych rodziców.

Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Jubileuszowych Misji w naszej parafii pw. Św Franciszka z Asyżu w Wieliczce w dniach 14-19
listopada. Abyśmy na nowo mogli przeżyć doświadczenie prawdziwej chrześcijańskiej wiary, otworzyć się na działanie Bożego Słowa, przyjąć Je i z ufnością Mu zawierzyć.

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji w pracy oraz o ochronę dla naszej rodziny.

Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama,babci Irenki i Emila taty oraz za dusze czysciowe. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamietal,nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzej jego serce żeby mnie pokochał

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania ciezkiego położenia finansowego w jakim znajduje się moja rodzina Sabiny.
Proszę za ojcem Edmundem, siostrami, Markiem, Marzeną, Małgorzatą i kolegą Mateusza aby nadal wspierali nas materialnie.

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała dla synka Franciszka, który doznał urazu głowy.
Prosi mama Sabina o łaskę pocieszenia.

Szczęść Boże za wstawiennictwem Matki Bożej prośba o przebaczenie i ukojenie z ran zadanych przez rodzinę oraz o dar Bożego Błogosławieństwa i obfitych Łask Bożych dla Bartosza i jego rodziny.

Błogosławiony Jerzy Popiełuszko błagam o cud uzdrowienia na duszy i ciele dla Waldemara

Proszę o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego,straż Aniołów i ochronę przed wszelkim zlem dla synka Franciszka.

Proszę w intencji L.

Ks. Popiełuszko proszę pochyl się szczególnie nade mną (Izabelą) i weź mnie pod Swoją opiekę. Błagam wysłuchaj pomyślnie i szczęśliwie wszystkich moich próśb i błagań, które noszę w swoim sercu oraz tych zanoszonych w modlitwach. Proszę weź też pod Swoją opiekę moją siostrę Jolantę i moją mamę Mirosławę. Rozwiąż wszystkie nasze skomplikowane sprawy i wyzwól nas z koszmaru. Prosi Izabela

Błogosławiony KS Jeży błagam Cię uzdrow moją mamę z choroby nowotworowej przywróć jej zdrowie i siły uczyń cud błagam najgorecej KS Jeży usłysz mnie

Proszę o modlitwę o łaskę potomstwa dla Kasi I Karola. Bóg zapłać

O łaske szybkiego powrotu do domu

O szybki powrót rodziny do gloucester

O szybki powrót do Gloucester

O ustanie drżenia i roztrzęsienia, nerwów- proszę o wstawiennictwo bł Ks.Jerzy

Proszę o dar zdrowia dla męża i szczęśliwy przebieg operacji

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serca dla Franciszka.

Proszę o dar zdrowia dla męża i szczęśliwy przebieg operacji

Boże Ojcze przez moc Krwi Pana Jezusa Chrystusa i za przyczyną Matki Bożej proszę o miłosierdzie nad grzechami, uzdrowienie z chorób, ochronę od zła w każdej postaci, łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo dla rodzin: Marzeny, Piotra, Nataszy, Aleksandra, Anety, Gabrysi, Agnieszki, Ireny, Joanny, Zenona, Anny, Janusza i Eweliny. Amen

Prosze o pomoc w modlitwe za mojego meza aby juz otrzymal laskeke ktora Tak bardzo potrzebuje BOZE pomoz Blagam o modlitwe

Proszę o modlitwę i łaski od Św. Rity dla Eweliny o pomoc w trudnej sprawie spadkowej po ojcu alkoholiku, który odszedł od niej w dzieciństwie oraz o rozwiązanie trudnej sytuacji majątkowej.

Proszę o szczęśliwy los w lottovdla Eweliny aby mogła wyjść z problemów finansowych i o rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej

O zdrowie, o pomyślny wynik badania,

O BOZE MIŁOSIERDZIE DLA ZBIGNIEWAI RODZINY

Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa Małgorzaty I Arkadiusza dziękuję serdecznie

Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw dla Eweliny

Proszę ks Jerzy pomóż mi w tych intencjach w jakich się do ciebie modlę

Proszę ks Jerzy pomóż mi w tych intencjach w jakich się do ciebie modlę

BŁAGAMY O ZDROWIE DLA NASZYCH CÓREK OLIWII I DARII.PROSIMY ABY DARUSIA ZOSTAŁA ULECZONA Z CUKRZYCY ,PRZYKURCZY W NÓŻKACH,BÓLU BIODERKA,AFAZJI,A OLIWKA LEPIEJ WIDZIAŁA NA OCZY I PRZYSWAJAŁA WIEDZĘ.DZIĘKUJĘ ZA BOŻE PROWADZENIE ZA WYJŚCIE DARII Z OIOM BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU PRÓCZ CUKRZYCY,ZA TO ŻE MOGĘ LEPIEJ CHODZIĆ,ZA MNIEJSZY BÓL W KRĘGOSŁUPIE,ZA UZDROWIENIE Z HASHIMOTO,ZA BOŻY POKÓJ W NAS, ZA SZCZĘŚLIWY POWRÓT DZIECI DO DOMU.

Proszę o modlitwę za moje córki by jeszcze raz zaufały swoim mężom, żeby przestała myśleć o rozwodzie, by wraz ze swoimi mężami zaczęły ratować swoje rodziny. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

Panie Jezu , prosze Cie o rozwiazanie problemow w pracy tak abym nie stracila na zdrowiu i finansowo, prosze Cie abym dala rady z nowymi obowiazkami oraz abym dalej mogla pracowac w obecnej pracy.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy ze wszystkich chorób, z tego raka złośliwego skóry i kosci, o dobre rokowania jej zdrowia i badań lekarskich, Jezu pomóż mi!

Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama, babci Irenki i Emila taty oraz za dusze czysciowe. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamietal, nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzej jego serce żeby mnie pokochał

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.