Blog

Rzeczy stare i nowe
Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!
Świat pędzi naprzód! To, co jeszcze dziesięć lat temu wydawał się nierelane, dziś jest normą. Nie możemy zostawać z tyłu. Używając metaforyki biblijnej należałoby powiedzieć, że mądrość (kierowania, wychowywania, uczenia, tworzenia struktur informacyjnych, tworzenia platformy wymiany myśli, sposobów budowania wspólnoty etc.) polega na wydobywaniu ze skarbca rzeczy starych i nowych.
To jest jeden z powodów pojawienia się na naszym szkolnym portalu nowej zakładki pt. BLOGOSFERA. Strona internetowa szkoły cieszy się ogromnym Państwa zainteresowaniem. Notujemy po kilka tysięcy wejść tygodniowo. Aktualizowana, wzbogacana o nowe treści, galerie, filmy tworzy witrualną platfomę spotkania. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób: naszego informatyka Łukasza, nauczycieli, rodziców. Dziękuję Wam za to!
Dziś rusza blog. Mam nadzieję, że dołączą do mnie inni, do czego bardzo zachęcam. Żyjemy w świecie, w którym dużo się dzieje - rzeczy dobrych i złych, takich, które można było przewidzieć, ale też zupełnie zaskakujących. Jak ktoś powiedział: warto rozmawiać! Przez to stajemy się mądrzejsi i lepsi.
Pozdrawiam i zapraszam!
ks. Paweł Siedlanowski, dyrektor szkoły