Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Serdecznie proszę w intencji znalezienia właściwej pracy.

Proszę Cię Boże o szybki powrót do zdrowia i dziękuję, że na Mojej drodze życia postawiłeś Panie Takie Drogie Memu sercu Istoty (Krzysia i Kubusia)

Bardzo proszę o modlitwę o dar mądrości dla nas jako rodziców Pierwszoklasisty, który nie trafił niestety do tej szkoły. Bardzo pragniemy by wzrastał w duchu nauki Jezusa Chrystusa. Choć już rok szkolny się zaczął, to ufamy, że Pan może nas tu pokierować

Bardzo żałuję, że tak się stało. Mamy tak mało miejsc... Będziemy pamiętali w modlitwie podczas naszych Mszy Rodzinnych. Pozdrawiamy serdecznie Pierwszoklasistę i rodziców.

Proszę o modlitwę w intencji dzieci rozpoczynających naukę 1 września w KSPig w Siedlcach. Szczególnie proszę o modlitwę w intencji dzieci z klas pierwszych aby odnalazły się w nowej sytuacji jak najlepiej, aby Dobry Bóg wspierał ich naukę aby wyrastały na mądrych i dobrych ludzi. Proszę aby Duch Święty wspierał ich pracę - naukę, aby ta była dla nich przyjemnością a dla nauczycieli pasją i radością.

Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.

pamiętam :)

Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.

Bardzo proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby - nowotwór złośliwy piersi-
mojej żony Izabeli.Jest jeszcze prześwietlenie i chemioterapia. Proszę o modlitwę wstawienniczą żeby wszystko dobrze się zakończyło oraz żeby żona wyzdrowiała.

pamiętam:)

Proszę o modlitwę o światło Ducha Św. w skutecznym przyswajaniu wiedzy i pomyślnym zdaniu sesji egzaminacyjnej. Bóg zapłać!

Proszę, aby moja żona pomyślnie przeszła operaję w szpitalu 9 czerwca, szybko wyszła ze szpitala i cieszyła się dobrym zdrowiem i wyleczeniem choroby.

Proszę o dobrego, bożego, wolnego od nałogów męża dla mnie.

Proszę o nawrócenie i oddanie życia Jezusowi oraz trwanie w relacji z Nim dla Władysława, Leszka, Sławka, Karola i Ryszarda o wyrwanie ich z sideł złego oraz o potrzebne łaski dla nich.
Proszę o dobrą, godną, stałą pracę dla Władka i Basi.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy ze znziszczeniem mienia mojej mamy, postawienie na naszej drodze kompetentnych ludzi, którzy pomoga nam w tej sprawie oraz o boże błogosławieństwo w tejże sprawie.

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Prószę o łaskę uzdrowienia dla chorych dzieci Bogdana, Darii Marii, Laury, Pawła.
O łaskę przemiany i przebaczenia w rodzinie Beaty i Wacka, Piotra i Jolanty.
O potrzebne laski dla rodziców, siostry i dla samej Wandy która będzie przyjęta do grona kościoła przez chrzest
Dziękuję

Prószę o łaskę uzdrowienia dla chorych dzieci Bogdana, Darii Marii, Laury, Pawła.
O łaskę przemiany i przebaczenia w rodzinie Beaty i Wacka, Piotra i Jolanty.
O potrzebne laski dla rodziców, siostry i dla samej Wandy która będzie przyjęta do grona kościoła przez chrzest
Dziękuję

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby psychicznej,miłosierdzie i Boże błogosławieństwo, o wolność dla mnie aby Pan Bóg zmiłowałsię nade mną, bardzo proszę o tą modlitwę bo jestem naprawdę w trudnej sytuacji Łukasz

Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby mojej siostry Zenony.która 2 kwietnia odeszła do Pana.Wieczny odpoczynek ....

Proszę o modlitwę w intencji śp. zmarłego tragicznie Taty Zosi Domańskiej, uczennicy klasy IV Katolickiej Szkoły Podstawowej. Pogrzeb odbędzie się w parafii Podwyższenia Krzyża świętego w Łukowie 16.04.2015 r. o godz. 15.30

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...!

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie
Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i
Piotra,
o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Maksymiliana i Marka, o
rozwiązanie
trudnych spraw rodzinnych Agaty,o szczęśliwą operację Bożeny

Zawierzam Panu Bogu wszystkie powierzone sprawy. Pozdrawiam serdecznie.

Proszę Cię, Boże abym szybko wróciła do zdrowia.

Wszystkie prośby o modlitwę polecamy Panu Bogu podczas naszych Mszy św. Rodzinnych odprawianych u Sióstr Sakramentek.Te także. Pozdrawiam!

Proszę o Boże błogosławieństwo w pracy, odpuszczenie grzechów, zdrowie i opiekę od wszelkiego nieszczęścia i złej woli ludzi dla całej rodziny.

Bardzo dziękuję Ewie, Szymonowi, Monice, Beacie, Cezaremu, Wiesławowi i Katarzynie włącznie mojej osoby w Apostolat Margaretka i za modlitwę - każdego dnia tygodnia jedna z wyżej wymienionych osób modli się w mojej intencji. Pamiętam także o Was. I bardzo dziękuję.

Okazało się , że nowotwór Marcina może być bardzo złośliwy , a do tego jest bardzo rzadki i nie ma sprawdzonego sposobu leczenia. Od dzisiaj tj. od środy rozpoczyna ciężką chemioterapię.
Proszę o modlitwę, aby Pan Bóg dał siły Marcinowi do przejścia tego doświadczenia i o światło dla lekarzy, aby podejmowali dobre decyzje.

+++ za Marcina

Będę się modliła całą rodziną.
Niech Bóg pomoże Marcinowi i jego rodzinie.

Będę pamiętać w modlitwie o Marcinie i całej rodzinie.

Będę się modlić.

Obiecuję modlitwę. I proszę rodziców, uczniów, nauczycieli związanych z naszymi szkołami o duchowe wsparcie Marcina i całej jego rodziny

Proszę o łaskę zdrowia i pomyślnego przebiegu zabiegu usunięcia
tętniaka w mózgu. Proszę aby Pan Bóg dał mi bardzo dobrych lekarzy,
którzy będą działać sprawnie i szybko. Proszę o pomyślne
rozwiązanie problemów z przysadką i o powrót do zdrowia i pełnej
sprawności fizycznej i umysłowej. O zdrowie i uzdrowienie. Bóg zapłać
za modlitwę. Ewelina 26 lat

Proszę o modlitwę za Michała o cud uzdrowienia...

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych .Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiace w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

+++ z pamięcią w modlitwie

Proszę o modlitwę za mojego brata o pomyślną diagnozę i leczenie, dziś ma punkcję, cierpi na bóle głowy, nie może normalnie funkcjonować.

Proszę o modlitwę za mojego 16- letniego syna Marcina, u którego wykryto guza mózgu. Wkrótce operacja.

Obiecuję modlitwę.

Wspieram modlitewną pamięcią.

Pamiętamy w modlitwie.

Pani Renato, pamiętamy. Modlimy się za Was.

Proszę o modlitwę za mojego 16- letniego syna Marcina, u którego wykryto guza mózgu. Wkrótce operacja.

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.