Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Wszystkie prośby o modlitwę polecamy Panu Bogu podczas naszych Mszy św. Rodzinnych odprawianych u Sióstr Sakramentek.Te także. Pozdrawiam!

Proszę o Boże błogosławieństwo w pracy, odpuszczenie grzechów, zdrowie i opiekę od wszelkiego nieszczęścia i złej woli ludzi dla całej rodziny.

Bardzo dziękuję Ewie, Szymonowi, Monice, Beacie, Cezaremu, Wiesławowi i Katarzynie włącznie mojej osoby w Apostolat Margaretka i za modlitwę - każdego dnia tygodnia jedna z wyżej wymienionych osób modli się w mojej intencji. Pamiętam także o Was. I bardzo dziękuję.

Okazało się , że nowotwór Marcina może być bardzo złośliwy , a do tego jest bardzo rzadki i nie ma sprawdzonego sposobu leczenia. Od dzisiaj tj. od środy rozpoczyna ciężką chemioterapię.
Proszę o modlitwę, aby Pan Bóg dał siły Marcinowi do przejścia tego doświadczenia i o światło dla lekarzy, aby podejmowali dobre decyzje.

+++ za Marcina

Będę się modliła całą rodziną.
Niech Bóg pomoże Marcinowi i jego rodzinie.

Będę pamiętać w modlitwie o Marcinie i całej rodzinie.

Będę się modlić.

Obiecuję modlitwę. I proszę rodziców, uczniów, nauczycieli związanych z naszymi szkołami o duchowe wsparcie Marcina i całej jego rodziny

Proszę o łaskę zdrowia i pomyślnego przebiegu zabiegu usunięcia
tętniaka w mózgu. Proszę aby Pan Bóg dał mi bardzo dobrych lekarzy,
którzy będą działać sprawnie i szybko. Proszę o pomyślne
rozwiązanie problemów z przysadką i o powrót do zdrowia i pełnej
sprawności fizycznej i umysłowej. O zdrowie i uzdrowienie. Bóg zapłać
za modlitwę. Ewelina 26 lat

Proszę o modlitwę za Michała o cud uzdrowienia...

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych .Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiace w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

+++ z pamięcią w modlitwie

Proszę o modlitwę za mojego brata o pomyślną diagnozę i leczenie, dziś ma punkcję, cierpi na bóle głowy, nie może normalnie funkcjonować.

Proszę o modlitwę za mojego 16- letniego syna Marcina, u którego wykryto guza mózgu. Wkrótce operacja.

Obiecuję modlitwę.

Wspieram modlitewną pamięcią.

Pamiętamy w modlitwie.

Pani Renato, pamiętamy. Modlimy się za Was.

Proszę o modlitwę za mojego 16- letniego syna Marcina, u którego wykryto guza mózgu. Wkrótce operacja.

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.