Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Intencja polecana w modlitwie.

Proszę o modlitwę w intencji Martyny chorej na raka mózgu. O uzdrowienie z choroby, jeżeli jest taka wola Boża, o łaskę pojednania z Bogiem, o ulgę w cierpieniu.

prosze o modlitwe w wiadomych Pani Bogu intencjach,dziekuje

Intencja polecana w modlitwie.

Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące, o nawrócenie dla ojca, za konających, zatwardziałych grzeszników oraz o błogosławieństwo Boże dla Dorotki i jej dzieci, a także za wszystkich, którzy omadlają te intencje. Bóg zapłać!

Polecam tę prośbę i wszystkie inne Panu Bogu. Zapraszam na Msze św. Rodzinne (niedziele: 21 i 28 lutego, 6 marca - kaplica S. Sakramentek, godz. 11.00) - w szczególny sposób polecamy właśnie wpisywane tutaj intencje.

Proszę o modlitwę o łaskę wzajemnego przebaczenia,zrozumienia i miłości dla mnie i Grzegorza,zgodnie z wolą Bożą.

Intencja polecana w modlitwie A

Prosimy o gorącą modlitwę w naszej intencji oraz wszystkich małżeństw pragnących zostać rodzicami.Aby miłosierny Bóg usunął wszystkie przeszkody zdrowotne i obdarzył nas wyczekiwanym darem potomstwa.Bóg zapłać za modlitwę.Edyta i Piotr

Intencja polecana w modlitwie.

Bardzo proszę o modlitwę za Krzysztofa - rodzica naszych uczniów. Kilka dni temu diagnozowano u niego nowotwór. Krzysztof, jego cała rodzina potrzebują naszego modlitewnego wsparcia. Poprośmy Najlepszego Lekarza ciał i dusz ludzkich o uleczenie, pokój serca dla nich, silną wiarę na trudny czas. ks.Paweł S.

xps

Intencja polecana w modlitwie.

Blagam o modlitwe o cud uzdrowienia mojego taty z ciezkiego raka trzustki.

Będę się dziś modlić razem z moją rodziną w intencji Twojego taty koronką do Miłosierdzia Bożego.

Proszę o uwolnienie z nałogu i pornografii.
Mam 21 lat... chcę z tym skończyć.
Lecz rozum nie chcę sobie uświadomić,że ten grzech jest aż
tak destrukcyjny.Mam problem już od młodych lat...
Mam nadzieję,że nie długo pójdę do spowiedzi.
Proszę o wsparcie modlitewne.

Szymon z Warmi i Mazur.

Pomodlę sie dzisiaj za Ciebie. Bóg z tobą.

Błagam o modlitwę w intencji mojego chorego taty o łaskę uzdrowienia duszy i ciała, o ulgę w cierpieniu.

Proszę o modlitwę za pośrednictwem bł.ks. Jerzego Popiełuszki o potrzebne łaski dla rodziny córki Magdy .O szczęśliwe rozwiązanie , o pomoc w pracy zawodowej dla zięcia Mariusza , o opiekę nad wnuczką Helenką .

Bardzo proszę o modlitwę w intencji rocznicy urodzin Kubusia, aby pielęgnował swoje marzenia. Zawsze szedł drogą prawdy i miłości do Boga, a na swej drodze spotykał tylko życzliwych ludzi.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Moich Braci, aby przestali pić alkohol, który doprowadza ich do samozagłady i staje się źródłem cierpienia.

Bardzo proszę o modlitwę za wszystkie dzieci, które są w niewoli Państwa Islamskiego. Te biedne małe dziewczynki które są sprzedawane, gwałcone, poniewierane i za chłopców, którzy sa wbrew swojej woli szkoleni na morderców i zmuszani do bardzo złych czynów. Są porywane i siłą zabierane rodzicom. Bardzo małe dzieci są sprzedawane na "dawców organów "
POMÓŻMY TYM BIEDNYM DZIECIOM!!!!!
To mogły by być nasze dzieci,ale nasze miały trochę więcej szczęścia bo urodziły sie w innej części świata.
Pomyślcie tylko co one czują jak się boją.Nie ma rodziców, są same w nocy, płaczą......
Proszę codziennie choć 2 minuty poświęćcie na modlitwę za te niewinne dzieci. Niech wasze dzieci się za nie modlą. PROSZĘ...

To przerażające, ale prawdziwe. Takich czasów dożyliśmy. W tej intencji będziemy się modlili podczas Mszy św. Rodzinnych.

Prosba o modlitwe w intencji mamy i jej powrotu do zdrowia.

Proszę za dusze w czyśćcu cierpiące, o zdrowie i potrzebne łaski dla Doroty Ktosiek i jej rodziny, o Boże błogosławieństwo dla Marii, rodziców, Mateusza, Dominiki, Edyty, Anny, Rafała Witasa z okazji 31. rocznicy urodzin, o nawrócenie dla wujostwa, za papieża, biskupów, kapłanów, za mieszkańców województwa śląskiego, za naszą Ojczyznę, Parę Prezydencką, za bluźnierców, konających, imigrantów, za ochronę dzieci nienarodzonych, o ratowanie małżeństwa Żanety i Łukasza Kolanów. Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w intencji pani Grażyny (diagnoza nowotworu) - o Boże wsparcie w terapii, uzdrowienie ciała i pokój serca na trudne dni.

Serdecznie proszę w intencji znalezienia właściwej pracy.

Proszę Cię Boże o szybki powrót do zdrowia i dziękuję, że na Mojej drodze życia postawiłeś Panie Takie Drogie Memu sercu Istoty (Krzysia i Kubusia)

Bardzo proszę o modlitwę o dar mądrości dla nas jako rodziców Pierwszoklasisty, który nie trafił niestety do tej szkoły. Bardzo pragniemy by wzrastał w duchu nauki Jezusa Chrystusa. Choć już rok szkolny się zaczął, to ufamy, że Pan może nas tu pokierować

Bardzo żałuję, że tak się stało. Mamy tak mało miejsc... Będziemy pamiętali w modlitwie podczas naszych Mszy Rodzinnych. Pozdrawiamy serdecznie Pierwszoklasistę i rodziców.

Proszę o modlitwę w intencji dzieci rozpoczynających naukę 1 września w KSPig w Siedlcach. Szczególnie proszę o modlitwę w intencji dzieci z klas pierwszych aby odnalazły się w nowej sytuacji jak najlepiej, aby Dobry Bóg wspierał ich naukę aby wyrastały na mądrych i dobrych ludzi. Proszę aby Duch Święty wspierał ich pracę - naukę, aby ta była dla nich przyjemnością a dla nauczycieli pasją i radością.

Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.

pamiętam :)

Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.

Bardzo proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby - nowotwór złośliwy piersi-
mojej żony Izabeli.Jest jeszcze prześwietlenie i chemioterapia. Proszę o modlitwę wstawienniczą żeby wszystko dobrze się zakończyło oraz żeby żona wyzdrowiała.

pamiętam:)

Proszę o modlitwę o światło Ducha Św. w skutecznym przyswajaniu wiedzy i pomyślnym zdaniu sesji egzaminacyjnej. Bóg zapłać!

Proszę, aby moja żona pomyślnie przeszła operaję w szpitalu 9 czerwca, szybko wyszła ze szpitala i cieszyła się dobrym zdrowiem i wyleczeniem choroby.

Proszę o dobrego, bożego, wolnego od nałogów męża dla mnie.

Proszę o nawrócenie i oddanie życia Jezusowi oraz trwanie w relacji z Nim dla Władysława, Leszka, Sławka, Karola i Ryszarda o wyrwanie ich z sideł złego oraz o potrzebne łaski dla nich.
Proszę o dobrą, godną, stałą pracę dla Władka i Basi.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy ze znziszczeniem mienia mojej mamy, postawienie na naszej drodze kompetentnych ludzi, którzy pomoga nam w tej sprawie oraz o boże błogosławieństwo w tejże sprawie.

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Prószę o łaskę uzdrowienia dla chorych dzieci Bogdana, Darii Marii, Laury, Pawła.
O łaskę przemiany i przebaczenia w rodzinie Beaty i Wacka, Piotra i Jolanty.
O potrzebne laski dla rodziców, siostry i dla samej Wandy która będzie przyjęta do grona kościoła przez chrzest
Dziękuję

Prószę o łaskę uzdrowienia dla chorych dzieci Bogdana, Darii Marii, Laury, Pawła.
O łaskę przemiany i przebaczenia w rodzinie Beaty i Wacka, Piotra i Jolanty.
O potrzebne laski dla rodziców, siostry i dla samej Wandy która będzie przyjęta do grona kościoła przez chrzest
Dziękuję

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby psychicznej,miłosierdzie i Boże błogosławieństwo, o wolność dla mnie aby Pan Bóg zmiłowałsię nade mną, bardzo proszę o tą modlitwę bo jestem naprawdę w trudnej sytuacji Łukasz

Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby mojej siostry Zenony.która 2 kwietnia odeszła do Pana.Wieczny odpoczynek ....

Proszę o modlitwę w intencji śp. zmarłego tragicznie Taty Zosi Domańskiej, uczennicy klasy IV Katolickiej Szkoły Podstawowej. Pogrzeb odbędzie się w parafii Podwyższenia Krzyża świętego w Łukowie 16.04.2015 r. o godz. 15.30

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...!

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie
Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i
Piotra,
o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Maksymiliana i Marka, o
rozwiązanie
trudnych spraw rodzinnych Agaty,o szczęśliwą operację Bożeny

Zawierzam Panu Bogu wszystkie powierzone sprawy. Pozdrawiam serdecznie.

Proszę Cię, Boże abym szybko wróciła do zdrowia.

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.