Skrzynka intencji

Dojrzałość wspólnoty, która buduje swoją tożsamość na bazie wartości ewangelicznych, polega na wzmocnieniu wzajemnych więzi, zaufaniu i umiejętności powierzania sobie także trudnych spraw. A przede wszystkim - na oddaniu ich Bogu. Znana maksyma głosi, że "radość dzielona z innymi jest podwójną radością, smutek oddany drugiemu - połową smutku". To prawda. Żyjemy dziś nader często zamknięci w kręgu własnych spraw, nie ma w nas wiary, że powierzenie komuś swojej radości czy troski cokolwiek zmieni. A tymczasem "nikt nie jest samotną wyspą" (A. Exupery). Pan Bóg włączając nas do wspólnoty szkolnej dał nam wielką szansę, abyśmy do nieba szli razem. Abyśmy z sumy naszych samotności uczynili wspólnotę.

SKRZYNKA INTENCJI jest odpowiedzią na istniejący stan. Jest to wyraz naszego duchowego dorastania.  Zachęcam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do zamieszczania w niej próśb o modlitewne wsparcie. Nie wstydźmy się swojej bezradności, słabości, czasem nieumiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Niech to będą prośby osobiste, wtedy nasze trwanie przed Panem Bogiem także nabierze bardzo konkretnego wymiaru.

Prośby można zamieszczać anonimowo, można się podpisać. Zachęcam także to potwierdzania podjęcia modlitewnej intencji. Będzie to dla proszącego znak, że nie jest sam, że ktoś jest razem z nim. Na tym polega Kościół.

Wszystkie niżej zamieszczane prośby o modlitwę są polecane Panu Bogu podczas Szkolnych Mszy Św. Rodzinnych.
 
Dyrektor KSP

Komentarze

Społeczność szkolna modli się w tej i we wszystkich przedstawianych Panu Bogu - za pośrednictwem naszej skrzynki - intencjach. W szczególny sposób zanosimy Mu je podczas Mszy św. Rodzinnych. Modlitwa dziecka ma wielką moc!... Zapraszamy do udziału.

Proszę o modlitwę za Dorotę, która jutro obchodzi swoje 37. urodziny - o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, światło Ducha Św., by Pan zmniejszył jej cierpienia i przeciwności, jeśli taka będzie Jego wola. Niech Wam Pan błogosławi.:)

Pokornie proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu,z całego serca dziękuję

Pokornie proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu,z całego serca dziękuję

O potrzebne łaski dla Jacka,Ryszarda,Jacka ich rodzin,przyjaciół i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

Panie Jezu, daj siłę i wytrwałość w działaniu dyrekcji , nauczycielom i wszystkim pracownikom KSPiG w Siedlcach, na nowy rok szkolny. Niech dobry Bóg i Maryja mają ich w opiece, a Duch Święty niech da im natchnienie .
Bóg zapłać.

Panie Jezu dziękuję Ci za Twoje Miłosierdzie i wszelkie dobro i ludzi którzy zanoszą nasze intencje do Boga który nas tak mądrze prowadzi.
Jezu Ufam Tobie. Proszę w intencjach Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać

W Imię Jezusa proszę o uwolnienie od złych duchów i ochronę przed ich działaniem

Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
W intencjach Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać

bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji o uwolnienie od wpływu złych
duchow ,od urokow,czarow, wszelkiego zła ukrytego,o
łaskki i błogosławienstwo Boze dlamnie i mojej rodzny.Bog
zaplac

BARDZO PROSZE O MODLITWE W MOJEJ INTENCJI O UWOLNIENIE Z SIDEL SZATANSKICH O ŁASKI I BŁOGOSŁAWIENSTWO BOZE DLA MNIE I CALEJ MOJEJ RODZINY BOG ZAPLAC

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża Roberta o nawrócenie i powrót do związku sakramentalnego oraz o przemianę naszych serc

Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Wiolę, jej dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by jątrząca się tam nienawiść została zastąpiona zgodą, wzajemnym wybaczeniem i zrozumieniem. Spraw, by ich dzieci jak najmniej ucierpiały wskutek toczących się wokół nich wydarzeń. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Monikę, jej współpracowników, dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by zamiast nerwów i wzajemnych oskarżeń zamieszkała między nimi zgoda, wzajemne zrozumienie i wybaczenie. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Uzdrów relacje na biurze podawczym, uzdrów serca, emocje i uczucia pracujących tam osób.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie dusze czyśćcowe, aby jak największa ich ilość poszła do nieba, a wszystkim pozostałym zostały złagodzone męki czyśćcowe.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkich grzeszników, a zwłaszcza tych konających. Spraw Jezu aby dusza żadnej z tych osób nie poszła do piekła, a jak największa ich ilość poszła prosto do nieba. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie ofiary i sprawców aborcji, in-vitro i eutanazji oraz zwolenników ideologii gender. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie potencjalne osoby które chciałyby skorzystać z aborcji, in-vitro lub eutanazji. Spraw, by zmieniły zdanie. Spraw, aby aborcja, in-vitro, eutanazja i ideologia gender zniknęły z powierzchni ziemi.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie osoby konsekrowane. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Wejrzyj z miłością na ich potrzeby, pragnienia i oczekiwania. Zaspokajaj je z wielką szczodrością i hojnością.

Proszę o modlitwę o dobrą pracę dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, o odwagę dla nich w wypełnieniu woli Bożej w ich życiu oraz o potrzebne dary i łaski dla nich i ich rodzin, a także ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami.

Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać

Intencja polecana w modlitwie.

Witam, bardzo proszę o modlitwę za moją mamę Ewę, która jest ciężko chora. Prośmy Boga o łaskę uzdrowienie. Dziękuję i Bóg zapłać :)

Intencja polecana w modlitwie.

Proszę, o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów, i za Stasia o uzdrowienie

Intencja polecana w modlitwie.

Boże chroń moją córkę i jej dzieciątko wzmocnij ją w wierze,ratuj z rozpaczy,pomóż bo nie widzimy wyjścia z tej trudnej sytuacji.

Intencja polecana w modlitwie.

Szczęść Boże,
bardzo potrzebna jest modlitwa za mnie i moich wrogów.
Dziękuję

Pokornie proszę o modlitwę
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać

Pamiętam. pozdrawiam:)

Intencja polecana w modlitwie.

Proszę o modlitwę w intencji Martyny chorej na raka mózgu. O uzdrowienie z choroby, jeżeli jest taka wola Boża, o łaskę pojednania z Bogiem, o ulgę w cierpieniu.

prosze o modlitwe w wiadomych Pani Bogu intencjach,dziekuje

Intencja polecana w modlitwie.

Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące, o nawrócenie dla ojca, za konających, zatwardziałych grzeszników oraz o błogosławieństwo Boże dla Dorotki i jej dzieci, a także za wszystkich, którzy omadlają te intencje. Bóg zapłać!

Polecam tę prośbę i wszystkie inne Panu Bogu. Zapraszam na Msze św. Rodzinne (niedziele: 21 i 28 lutego, 6 marca - kaplica S. Sakramentek, godz. 11.00) - w szczególny sposób polecamy właśnie wpisywane tutaj intencje.

Proszę o modlitwę o łaskę wzajemnego przebaczenia,zrozumienia i miłości dla mnie i Grzegorza,zgodnie z wolą Bożą.

Intencja polecana w modlitwie A

Prosimy o gorącą modlitwę w naszej intencji oraz wszystkich małżeństw pragnących zostać rodzicami.Aby miłosierny Bóg usunął wszystkie przeszkody zdrowotne i obdarzył nas wyczekiwanym darem potomstwa.Bóg zapłać za modlitwę.Edyta i Piotr

Intencja polecana w modlitwie.

Bardzo proszę o modlitwę za Krzysztofa - rodzica naszych uczniów. Kilka dni temu diagnozowano u niego nowotwór. Krzysztof, jego cała rodzina potrzebują naszego modlitewnego wsparcia. Poprośmy Najlepszego Lekarza ciał i dusz ludzkich o uleczenie, pokój serca dla nich, silną wiarę na trudny czas. ks.Paweł S.

xps

Intencja polecana w modlitwie.

Blagam o modlitwe o cud uzdrowienia mojego taty z ciezkiego raka trzustki.

Będę się dziś modlić razem z moją rodziną w intencji Twojego taty koronką do Miłosierdzia Bożego.

Proszę o uwolnienie z nałogu i pornografii.
Mam 21 lat... chcę z tym skończyć.
Lecz rozum nie chcę sobie uświadomić,że ten grzech jest aż
tak destrukcyjny.Mam problem już od młodych lat...
Mam nadzieję,że nie długo pójdę do spowiedzi.
Proszę o wsparcie modlitewne.

Szymon z Warmi i Mazur.

Pomodlę sie dzisiaj za Ciebie. Bóg z tobą.

Błagam o modlitwę w intencji mojego chorego taty o łaskę uzdrowienia duszy i ciała, o ulgę w cierpieniu.

Proszę o modlitwę za pośrednictwem bł.ks. Jerzego Popiełuszki o potrzebne łaski dla rodziny córki Magdy .O szczęśliwe rozwiązanie , o pomoc w pracy zawodowej dla zięcia Mariusza , o opiekę nad wnuczką Helenką .

Bardzo proszę o modlitwę w intencji rocznicy urodzin Kubusia, aby pielęgnował swoje marzenia. Zawsze szedł drogą prawdy i miłości do Boga, a na swej drodze spotykał tylko życzliwych ludzi.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Moich Braci, aby przestali pić alkohol, który doprowadza ich do samozagłady i staje się źródłem cierpienia.

Bardzo proszę o modlitwę za wszystkie dzieci, które są w niewoli Państwa Islamskiego. Te biedne małe dziewczynki które są sprzedawane, gwałcone, poniewierane i za chłopców, którzy sa wbrew swojej woli szkoleni na morderców i zmuszani do bardzo złych czynów. Są porywane i siłą zabierane rodzicom. Bardzo małe dzieci są sprzedawane na "dawców organów "
POMÓŻMY TYM BIEDNYM DZIECIOM!!!!!
To mogły by być nasze dzieci,ale nasze miały trochę więcej szczęścia bo urodziły sie w innej części świata.
Pomyślcie tylko co one czują jak się boją.Nie ma rodziców, są same w nocy, płaczą......
Proszę codziennie choć 2 minuty poświęćcie na modlitwę za te niewinne dzieci. Niech wasze dzieci się za nie modlą. PROSZĘ...

To przerażające, ale prawdziwe. Takich czasów dożyliśmy. W tej intencji będziemy się modlili podczas Mszy św. Rodzinnych.

Prosba o modlitwe w intencji mamy i jej powrotu do zdrowia.

Proszę za dusze w czyśćcu cierpiące, o zdrowie i potrzebne łaski dla Doroty Ktosiek i jej rodziny, o Boże błogosławieństwo dla Marii, rodziców, Mateusza, Dominiki, Edyty, Anny, Rafała Witasa z okazji 31. rocznicy urodzin, o nawrócenie dla wujostwa, za papieża, biskupów, kapłanów, za mieszkańców województwa śląskiego, za naszą Ojczyznę, Parę Prezydencką, za bluźnierców, konających, imigrantów, za ochronę dzieci nienarodzonych, o ratowanie małżeństwa Żanety i Łukasza Kolanów. Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w intencji pani Grażyny (diagnoza nowotworu) - o Boże wsparcie w terapii, uzdrowienie ciała i pokój serca na trudne dni.

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, czy też nie, i aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.