VI Otwarte Szachowe Mistrzostwa KSP

W dniu 14.04.2018 w naszej szkole odbyła się już szósta edycja Otwartych  Szachowych Mistrzostw Katolickiej Szkoły Podstawowej w Siedlcach. Turniej został podzielony na dwie grupy: A ? dorośli, B - dzieci. W tym drugim został ustanowiony nasz rekord frekwencji. Do rywalizacji przystąpiło 81 zawodników. W turnieju dorosłych zagrało 26 szachistów. Zawody zostały rozegrane na dystansie IX rund. Turniej był podzielony na dwie kategorie OPEN oraz wewnętrzną KSP. Oprócz tego wśród dorosłych zostały wyróżnione najlepsze panie oraz najlepsi gimnazjaliści. Wśród dzieci oddzielnie zostali sklasyfikowani uczniowie klas I-III i oddzielnie klas IV-VII i wyróżnione zostały najlepsze dziewczęta. Na zwycięzców czekały statuetki ręcznie wykonane przez sokołowskiego artystę oraz nagrody rzeczowe. Wyniki z podziałem na kategorie można znaleźć tutaj: Dorośli, Dzieci. Podczas przerw uczestnicy mogli korzystać z serwisu kawowego oraz drobnego poczęstunku w postaci pizzy. Organizatorzy turnieju: Antoni Szczygieł i  Mariusz Troć działający z ramienia KSP i UKKS Siedlce serdecznie dziękują sponsorom i osobom, które pomogły w organizacji turnieju: Urzędowi Miasta Siedlce, Radzie Rodziców przy KSP, P. Danielowi Drzewcowi, firmie dr Gerard oraz P. Marzenie Dołędze. Dziękujemy także Paniom pracującym w kuchni i sprzątającym w szkole.