Spotkanie z sędzią piłkarskim Krzysztofem Jakubikiem

Spotkanie z sędzią piłkarskim Krzysztofem Jakubikiem
 
7 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie, którego inicjatorem był p. Rafał Guz, tata naszej uczennicy. Gościliśmy pana Krzysztofa Jakubika, Siedlczanina, który jest  międzynarodowym sędzią piłkarskim.
Dzieci z  klas młodszych, a następnie starszych, posłuchali o sportowych przygodach naszego gościa. Pan Krzysztof opowiadał o swojej pracy, która jest jego zawodem i pasją. Nasi uczniowie mieli możliwość zadawania pytań. Dowiedzieli się, że sukces osiągamy nie tyle dzięki zdolnościom, co  przede wszystkim poprzez wytrwałą pracę i ustawiczną naukę  np. języka angielskiego.
Głównym punktem programu były rozgrywki piłkarskie. W prowadzeniu spotkania pomagali  nauczyciele w-f.  Pan Mariusz podzielił dzieci na zespoły, a pan Piotr organizował rozgrywki. Drużyny, także złożone z zawodniczek, rozegrały mecze piłkarskie,  w których sędzią był oczywiście Krzysztof Jakubik.
Spotkanie dostarczyło wielu pozytywnych emocji i wrażeń. Z pewnością na długo zostanie w pamięci uczniów, a otrzymane prezenty i autografy  będą miłą pamiątką.

Joanna Mendza