Nowy rozkład jazdy autobusu

Drodzy Państwo.
Po wielu konsultacjach i przeprowadzonych rozmowach od najbliższego poniedziałku, tj. od 05 listopada br. nastąpi zmiana minutowego rozkładu jazdy, a trasa zostanie delikatnie wydłużona. Nastąpi też zmiana przewoźnika. Naszym przewoźnikiem będzie teraz MPK Siedlce. Bardzo dziękujemy panu Andrzejowi Gałachowi za dotychczasową wzorową współpracę. Otworzyły się jednak przed nami nowe możliwości i chcemy je wypróbować, ufając, że będzie to z większą korzyścią dla naszych dzieci.

Otóż miejski autobus z tablicą świetlną Katolicka Szkoła Podstawowa będzie rozpoczynał kurs z pętli przy ul. Kalinowej o 7.25. Od kościoła p.w. Św. Stanisława BM pojedzie prosto do ul. Kazimierzowskiej. Tu przystanek przy SP7. Dalej przy ul. Ogrodowej i na ul. Jana Pawła II przy sądzie. Skręci w ul Poniatowskiego i zatrzyma się przy szpitalu. Następnie wróci na starą trasę - ul. Jagiełły. Będzie też dodatkowy przystanek na ul. Sokołowskiej (za Carlosem). W szkole ma być ok 8.00.

Nowością jest AUTOBUS POWROTNY.
Każdego dnia o godzinie 15.00 z parkingu z przed naszej szkoły będzie odjeżdżał autobus powrotny, trasą tą samą, tylko w odwrotnej kolejności. Ufamy, że będzie to dobre rozwiązanie i będzie to służyło dobru naszych dzieci, a i wielu spośród Państwa odciąży w codziennych obowiązkach.

Poniżej przedstawiamy Państwu dokładną trasę i rozkład minutowy wraz z
przystankami.

Z darem modlitwy i należnym szacunkiem
xMarcin